آخرین تصمیمات دولت ترکیه برای مهار کرونا از زبان اردوغان، لغو تمامی پروازهای خارجی

به گزارش مجله افتخار، رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه مسافرت های بین شهری تنها با مجوز استانداری ها ممکن است، گفت: تمام پروازهای خارجی ترکیه نیز لغو شده است.

آخرین تصمیمات دولت ترکیه برای مهار کرونا از زبان اردوغان، لغو تمامی پروازهای خارجی

به گزارش گروه بینالملل خبرنگاران به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در یک نشست خبری ضمن تشریح آخرین تدابیر دولت برای مقابله بحران کرونا گفت: هیچ مسئله ای در تامین مواد غذایی و دارو نداریم. نباید تعلل بورزیم، چون با تهدید جدی روبرو هستیم. اگر اقدامات خود را دقیق انجام دهیم، می توانیم امیدواریم باشیم که هرچه سریع تر این مشکل را برطرف کنیم.

وی گفت: در مقایسه با جمعیت دنیا دارای بیشترین تخت آی.سی.یو هستیم و در زمینه فراوری دستگاه تنفس نیز به سرعت پیشرفت می کنیم.

رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه مسافرت های بین شهری تنها با مجوز استانداری ها ممکن است، گفت: تمام پروازهای خارجی ترکیه نیز لغو شده است. از این به بعد علاوه بر نها دهای دولتی، بخش خصوصی نیز با حداقل پرسنل خود فعالیت خواهند کرد.

اردوغان ادامه داد: وسایل حمل و نقل عمومی در سراسر ترکیه با حداقل سرنشین فعالیت خواهند کرد. همچنین اماکنی مانند پارک ها، جنگل ها و کمپ های تفریحی، آخر هفته تعطیل و در وسط هفته نیز تنها برای گردش انفرادی باز خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 874

به "آخرین تصمیمات دولت ترکیه برای مهار کرونا از زبان اردوغان، لغو تمامی پروازهای خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تصمیمات دولت ترکیه برای مهار کرونا از زبان اردوغان، لغو تمامی پروازهای خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید