آشوب در اردوگاه دموکرات های آمریکا، شکایت گابارد از کلینتون

به گزارش مجله افتخار، اختلاف میان سیاستمداران دموکرات امریکایی بالا گرفته و به تازگی تولسی گابارد از اعلام شکایت خود از هیلاری کیلینتون خبر داده است.

آشوب در اردوگاه دموکرات های آمریکا، شکایت گابارد از کلینتون

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ان بی سی، تولسی گابارد، نامزد انتخاباتی دموکرات آمریکا از هیلاری کلینتون از دیگر چهره های برجسته حزب دموکرات آمریکا شکایت کرد.

علت شکایت گابارد از کلینتون تهمت و افترا عنوان شده است.

در همین ارتباط گفته شده گابارد شکایت خود را در دادگاه فدرال منتهن نیویورک علیه هیلاری کلینتون ثبت نموده و در آن اعلام نموده است که کلینتون با تهمت زدن به او کوشش داشته به کمپین انتخاباتی اش آسیب وارد کند.

جزئیات بیشتری از شکایت گابارد علیه کلینتون اعلام نشده اما از آن جا که هر دو این افراد از اعضای برجسته حزب دموکرات آمریکا به شمار می فرایند، ثبت این شکایت مورد توجه بسیاری از رسانه های آمریکایی قرار گرفته است.

گابارد در حال حاضر به عنوان یکی از نامزدان دموکرات مشغول رقابت درون حزبی با دیگر نامزدهای هم حزبی خود است تا بتواند به عنوان نامزد نهایی دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در برابر دونالد ترامپ قرار گیرد، اما در نظر سنجی های انجام شده او تا کنون نتوانسته هیچگاه در میان سه نامزد نخست دموکرات ها برای انتخابات قرار گیرد.

هیلاری کلینتون، در دور قبلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 رقیب دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی این کشور بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 731

به "آشوب در اردوگاه دموکرات های آمریکا، شکایت گابارد از کلینتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشوب در اردوگاه دموکرات های آمریکا، شکایت گابارد از کلینتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید