ارائه ارائه تسهیلات بیمه ای به شرکت های دانش بنیان با همکاری سازمان تامین اجتماعی

به گزارش مجله افتخار، رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: کارگروه مشترکی باسازمان تامین اجتماعی داریم و بخشنامه ای ابلاغ شده که شرکت های دانش بنیان برای دریافت مفاصاحساب انتها قرارداد از سازمان تامین اجتماعی احتیاج به پرداخت مبلغی ندارند.

ارائه ارائه تسهیلات بیمه ای به شرکت های دانش بنیان با همکاری سازمان تامین اجتماعی

سید محمدصاحبکار خراسانی رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری درباره تسهیلات بیمه ای که برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده، گفت: یک کارگروه مشترکی با مجموعه سازمان تامین اجتماعی داریم و شرکت هایی که مساله داشته باشند در تعامل با شعب مختلف تامین اجتماعی در کارگروه مورد آنالیز قرار می گیرند.

ابلاغ بخشنامه 14.12 توسط سازمان تامین اجتماعی

وی اضافه نمود: یک بخشنامه خوبی به نام 14.12 را سازمان تامین اجتماعی ابلاغ نموده و ما پیگیر اجرای آن هستیم که در این بخشنامه گفته شده شرکت های دانش بنیان برای دریافت مفاصاحساب سرانجام قرارداد از سازمان تامین اجتماعی احتیاج به پرداخت مبلغی ندارند و می توانند بدون پرداخت هیچگونه وجهی به عنوان حقوق قراردادی مفاصاحساب خود را دریافت نمایند.

رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری ادامه داد: سایر شرکت های مرسوم معمولاً یک ضریب 16.67 درصد را باید به سازمان تامین اجتماعی پرداخت نمایند تا بتوانند قرارداد مفاصاحساب را دریافت نمایند ولی در حال حاضر برای شرکت های دانش بنیان این مساله رخ داد و دیگر احتیاجی به پرداخت وجه نیست.

ارائه مشاوره رایگان به شرکت های دانش بنیان به وسیله مشاورین خبره

صاحبکار اضافه نمود: براساس تفاهم نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با چند شرکت بیمه ای، شرکت های دانش بنیان حائز شرایط می توانند برابر قوانین و آیین نامه ها از بعضی تسهیلات در زمینه اخذ بیمه نامه های مختلف بهره مند شوند. بیمه های مسئولیت، بیمه اشخاص ثالث، بیمه های مهندسی و بیمه های آتش سوزی و سرقت از جمله بیمه نامه هایی است که شامل این خدمت می گردد.

وی گفت: فرایند ارائه مشاوره رایگان به شرکت های دانش بنیان به وسیله مشاورین خبره داریم و این شرکت ها می توانند در سامانه ثبت نام نمایند و از جلسات مشاوره در حوزه تامین اجتماعی و مسائل و نکاتی که در این زمینه ها مطرح است استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 822

به "ارائه ارائه تسهیلات بیمه ای به شرکت های دانش بنیان با همکاری سازمان تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه ارائه تسهیلات بیمه ای به شرکت های دانش بنیان با همکاری سازمان تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید