تمدید قرارداد بیرانوند برای ادای دین به پرسپولیس

به گزارش مجله افتخار، روزی که علیرضا بیرانوند قرارداد خود را تا سال 1400 با پرسپولیس تمدید کرد عده ای گفتند او به نوعی جوگیر شده یا با توجه به خصوصیات بلندپروازانه اش می خواهد با تداوم حضورش در پرسپولیس به رکورد عابدزاده برسد یا محبوبیتی نزدیک به گلر افسانه ای سرخ ها دست و پا کند. بعدتر وقتی چندین بار بحث ترانسفر این دروازه بان به تیم های اروپایی مطرح شد برخی گفتند بیرانوند از تمدید قرارداد طولانی مدت با پرسپولیس پشیمان شده و حالا که باشگاه به او اجازه جدایی نمی دهد به اشتباهش پی برده است!

تمدید قرارداد بیرانوند برای ادای دین به پرسپولیس

بعدتر و تا همین چند روز پیش بحث آپشن ها و بندهای داستان ساز قرارداد او به میان آمد و اینکه گلر ملی پوش سرخ ها دستمزد عجیب و غریبی از پرسپولیس می گیرد و حالا که مجبور شده از پیشنهاد ژاپنی و ترکیه ای خود بگذرد آنقدر مبلغ قراردادش را بالا برده که متضرر نشود.

در همین احوال و در کمال تعجب بدون اینکه خبری درباره تمدید قرارداد بیرانوند به میان بیاید و حتی شایعه ای در این خصوص در فضای مجازی بپیچد، بیرو با حضور در باشگاه پرسپولیس و جلسه با انصاری فرد قرارداد خود را تمدید کرد. حالا بیرانوند تا سال 1402 با پرسپولیس قرارداد دارد و پرسپولیسی خواهد ماند.

او می تواند تا خاتمه قراردادش در جمع سرخ ها بماند و به رکورد عابدزاده در پرسپولیس دست یابد و یکی از محبوب ترین های تاریخ باشگاه شود. در عین حال اگر بخواهد ترانسفر شود حتماً مبلغ قابل توجهی را به پرسپولیس خواهد رساند. در واقع بیرانوند با تمدید قراردادش هم باعث غافلگیری منتقدانش شد هم ثابت کرد حتی اگر رقم قابل توجهی از پرسپولیس گرفته باشد حواسش به منافع باشگاهش هم هست و با توجه به اینکه پرسپولیس در رشد او تأثیر بسیاری داشته قصد دارد به نوعی دین خود را به باشگاهش ادا کند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 344

به "تمدید قرارداد بیرانوند برای ادای دین به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید قرارداد بیرانوند برای ادای دین به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید