تیم غواصی ارتش ایران در یک قدمی قهرمانی قرار گرفت

به گزارش مجله افتخار، به گزارش خبرگزاری مهر، تیم غواصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران موفق شد بخش نجات زیردریایی غرق شده را با کسب امتیاز کامل اجرا کند و حد نصاب جدیدی را در اجرای این بخش از مسابقات به ثبت برساند.

تیم غواصی ارتش ایران در یک قدمی قهرمانی قرار گرفت

غواص‌های نیروی دریایی ارتش در سومین سال از اجرای این آیتم در مسابقات غواصی ارتش های جهان، رکورد زمانی اجرای این بخش را بهبود بخشیدند و نام خود را در تاریخ مسابقات ثبت کردند.

تیم ایران تاکنون در اجرای آیتم های نجات کشتی غرق شده، نجات زیر دریایی غرق شده، عبور از میدان موانع، جوشکاری و برشکاری زیر آب، فلنچ و نجات امداد و احیاء غواص مصدوم بهترین مدت زمان را نسبت به همه تیم های حاضر ثبت کرده و پیشتاز مسابقات است و در صورت برگزاری دور نهایی مسابقات، می تواند عنوان قهرمانی مسابقات را در ایران به دست بیاورد.

گفتنی است؛ در آیتم نجات زیر دریایی غرق شده، هر کدام از تیم ها بعد از رسیدن به زیردریایی، باید نسبت به تخلیه آب مخازن و دمیدن هوا به مخازن اقدام کند. سپس اقداماتی به منظور رساندن دستگاه های تنفسی ویژه جهت استفاده کارکنان زیردریایی انجام دهد تا کارکنان زیردریایی در صورت لزوم از این تجهیزات برای خروج محفظه زیردریایی استفاده کنند.

مسابقات نظامی غواضی عمق ارتش های جهان از دهم مرداد به میزبانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نوشهر برگزار شده و آیین اختتامیه و اهدای جوایز روز هجدهم مرداد برگزار می شود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 20 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 5

به "تیم غواصی ارتش ایران در یک قدمی قهرمانی قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم غواصی ارتش ایران در یک قدمی قهرمانی قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید