حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران

به گزارش مجله افتخار، خبرنگاران : امیر دریادار حمزه علی کاویانی گفت: حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران علاوه بر ایجاد امنیت و دلگرمی برای مردم این پیام را به دشمنان می رساند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با چشمانی بیدار و اراده آهنین آماده مقابله با هر نوع تهدیدی هستند.

حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران

به گزارش به نقل از میزان، امیر دریادار حمزه علی کاویانی با حضور در منطقه سوم این نیرو مستقر در کنارک، از قسمت های مختلف تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) بازدید کرد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع تکاوران و تفنگداران تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی کارکنان در این منطقه مهم و استراتژیک، گفت: حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سواحل مکران علاوه بر ایجاد امنیت و دلگرمی برای مردم این پیام را به دشمنان می رساند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با چشمانی بیدار و اراده آهنین آماده مقابله با هر نوع تهدیدی هستند.

وی ضمن ارزیابی توان رزمی، تکاوران و تفنگداران تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (علیه السلام)، گفت:خانواده های کارکنان نیروی دریایی ارتش که دوشاوش همسران خود در کلیه مناطق و پایگاه های نداجا در اجرای انجام ماموریت ها از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند باعث افتخار جامعه و الگویی کم نظیر هستند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1566

به "حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید