خبرنگاران استاندار بوشهر: امام خمینی حقیقتی بی نظیر است

به گزارش مجله افتخار، بوشهر-خبرنگاران- استاندار بوشهرگفت: امام خمینی ،حقیقتی بی نظیر و یکی از اثرگذارترین شخصیت های تاریخ معاصر ایران و جهان و الگوی بسیاری از آزادیخواهان و انقلابیون سراسر جهان بوده و خواهد بود.

خبرنگاران استاندار بوشهر: امام خمینی حقیقتی بی نظیر است

پعبدالکریم گراوند روز چهارشنبه با عظیمداشت سالروز رحلت امام خمینی اضافه کرد: در سی و یکمین سالگرد ارتحال آن امام همام در حالی سوگوارانه یاد و نامش را گرامی می داریم ،که ذره ای از عظیمی و محبتش در دلها کاسته نشده است.

وی اعلام کرد: سرفرازی نظام جمهوری اسلامی و سربلندی مردم ایران که به واسطه لطف بیکران الهی و رهبری هوشمندانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است همیشه باعث شادی روح امام و همه شهدا است.

گراوند ادامه داد: 15خرداد نیز یکی از نقاط عطف در تاریخ مبارزات مردم انقلابی ایران و یادگاری از خروش انقلابی حضرت امام خمینی (ره) در خرداد 1342 و آغازی برای حرکت انقلابی مردم مسلمان ایران علیه استبداد و استکبار بود.

وی گفت: این روز یادآور قیامی خونین در این راستا و اوج بی رحمی رژیم مستبد و سفاک پهلوی برای جلوگیری از آزادی خواهی مردم و سالروز شهادت جمع کثیری از طلاب و مردم مبارز قم توسط رژیم شاه است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: لذا سالگرد 14خرداد سالروز رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و همچنین فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 دو رویداد عظیم در تاریخ ایران اسلامی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1016

به "خبرنگاران استاندار بوشهر: امام خمینی حقیقتی بی نظیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار بوشهر: امام خمینی حقیقتی بی نظیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید