فال روزانه پنجشنبه 10 آبان 1397

به گزارش مجله افتخار، فال روزانه پنجشنبه 10 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه دهمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه پنجشنبه 10 آبان 1397

فال روزانه پنجشنبه 10 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه دهمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

امروز توانایی کار کردن شما به نقطه اوج خود رسیده است، چراکه کاملا آماده کار کردن هستید. پس بهتر است از جای خود بلند شوید. شما این توانایی را دارید که با دنیای معنوی درون خود ارتباط برقرار کنید، همین انگیزه شما می تواند برای دیگران نیز الهام بخش باشد.

اردیبهشت

متاسفانه این احتمال وجود دارد که اطرافیان نزدیک تان، شما را ترغیب کنند که با زیر پا گذاشتن قوانین به منافع شخصی دست پیدا کنید. حال اگر در یک گروه قرار داشته باشید، با عدم رعایت قوانین فشار بیشتری بر دیگر افراد گروه وارد می شود. شما باید در عین احتارم گذاشتن به قوانین، در کارها رو طرز فکر خود منخصر به فرد جلوه کنید.

خرداد

امروز افکار عجیبی به ذهن شما خطور کرده است و به همین دلیل است که سطح عصبانیت شما افزایش یافته است. این دغدغه فکری شما را می ترساند. اما با این وجود نیز یکنواختی روزانه را دوست ندارید. سایر افراد نزدیک را از برنامه کاری و فکری خود آگاه کنید. با این کار و ایجاد انگیزه، شانس موفقیت شما بالاتر خواهد رفت.

تیر

راه رسیدن به اهداف سودمند را می دانید، با این وجود بهتر است کمی از طرز فکر ثابت خود فاصله بگیرید. فقط بر داشته های حال حاضر خود تکیه نکنید، بهتر است کمی برنامه خود را بازبینی کنید و به فکر ایده های کاربردی تری باشید. اما بیش از حد وارد جزئیات نشوید. پس از اعمال تغییرات و انتخاب راستا جدید کمی صبر کنید تا برنامه راهبردی شما عملی شود.

مرداد

مشغله های ذهنی و کاری امروز شما نسبت به سایرین بیشتر است. این امکان دارد که از برنامه های خود عقب افتاده باشید. اما شما همیشه کار هایتان را با بهترین کیفیت و با تمام قدرت به پایان می رسانید. از وجود حس مسئولیت پذیری در خود لذت می برید. بنابراین ابتدا بهتر است کار های کوچک را تمام کنید، سپس به سراغ اهداف بزرگتر بروید.

شهریور

به چیز هایی که در برابر چشم های شما وجود دارند توجه بیشتری داشته باشید و اجازه ندهید که رویاها شما را از راستا اصلی زندگی دور کند. امروز بهتر است آرامش را در خانه خود پیدا کنید. می توانید تلفن را بردارید و به یکی از دوستان قدیمی خود زنگ بزنید و با یادآوری خاطرات شیرین آرامش خاصی را تجربه کنید.

مهر

ممکن است که از عدم تعهد نسبت به یک مسئولین خسته شده باشید. بهتر است انرژی خود را به بهترین شکل تقسیم کنید. همه انرژی خود را در ابتدای صبح مصرف نکنید. به اتمام وقت فکر نکنید، با واقعیت مسائل بجنگید و برای داشتن حس آرامش انرژی روزانه خود را به نحو احسن تقسیم کنید.

آبان

شما قدرت منطق بالایی دارید و توانایی شما در تشخیص خوب از بد بالاست. اما امروز توصیه می کنیم زمانی را به شناخت نیاز های افراد اختصاص دهید. امروز باید باید با همکاران و دوستان نزدیک خود مشورت داشته باشید و برنامه ریزی کنید. با در نظر دریافت نیاز های سایر افراد و توجه به صحبت های آن ها تصمیم های بهتری خواهید گرفت و درصد موفقیت خود را افزایش خواهید داد.

آذر

بیدار شوید! امروز باید به رویاپردازی های خود پایان دهید. رویاپردازی باید با منطق متناسب باشد. شما کار های مهمتری دارید و نباید راستا زندگی خود را به خاطر رویاهای دست نیافتنی عوض کنید. امید خود را از دست ندهید، تمام تلاش خود را به کار بگیرید، اعمال شما نشان دهنده اهداف موجود در ذهن شماست.

دی

معمولا در انتهای یک روز فکر جدیدی به ذهنتان می رسد و قصد انجام کار جالب تری را دارید. اما این روش همیشه کارآمد نیست. بهتر است مسئولیت های خود را متناسب با اهداف خود بسنجید. برنامه ریزی درستی داشته باشید؛ نسبت به مسئولیت ها متعهد باشید و در عین حال تفریح و بازی را در برنامه خود جای دهید. با این کار انرژی روزانه خود را بالا می برید.

بهمن

اصولا فرد آینده نگری هستید، اما معمولا نمی توانید از اوقات فراغت خود به نحو احسن بهره ببرید. امروز را برای رفتن به یک مسافرت کوتاه یا پیک نیک محبت آمیز اختصاص دهید. اگر با یک تیم کار می کنید، وقت آن رسیده تا آن ها را به حال خود رها کنید تا خود را نشان دهند. اگر با مخالفت همکاران رو به رو شدید، باید به آن ها بفهمانید که به استراحت نیاز دارید. بگویید امروز روز استراحت من است تا با موافقت آن ها رو به رو شوید.

اسفند

بهتر است امروز به جزئیات زندگی توجه بیشتری داشته باشید. دنبال راه هایی باشید که روال عادی زندگی شما را دگرگون و خستگی را از تن شما بیرون کند. از تغییر نترسید، احساس شادی پس از تغییر شما را راضی خواهد کرد.

منبع: setare.com
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1421

به "فال روزانه پنجشنبه 10 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 10 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید