پرداخت 200 هزار وام 3 درصد به بازنشستگان نیروهای مسلح تا سرانجام 98

به گزارش مجله افتخار، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح از پرداخت 200 هزار وام با کارمزد 3 درصد به بازنشستگان نیروهای مسلح تا پایان سال 98 خبر داد.

پرداخت 200 هزار وام 3 درصد به بازنشستگان نیروهای مسلح تا سرانجام 98

به گزارش مجله افتخار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع، دکتر ابراهیم محمودزاده مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح از پرداخت وام قرض الحسنه به 200 هزار نفر از بازنشستگان نیروهای مسلح در سال جاری خبر داد و گفت: در راستای ارتقای منزلت و افزایش خرسندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح، به 200 هزار نفر بازنشسته وام قرض الحسنه با کارمزد 3 درصد در طول سال 98 از طریق سازمان بازنشستگی پرداخت خواهد شد.

  • آشنایی با ستاد کل نیروهای مسلح

محمودزاده با تاکید بر حمایت های مستمر از بازنشستگان نیروهای مسلح و با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه به صورت غیرحضوری و الکترونیک به بازنشستگان نیروهای مسلح، شرح داد: پرداخت این وام به صورت غیرحضوری و ثبت نام از طریق اینترنت بوده و واجدین شرایط دریافت وام بایستی حداقل دو سال از بازنشستگی آنها گذشته، حقوق زیر 4 میلیون دریافت کنند و توانایی بازپرداخت اقساط را داشته باشند؛ ضمن اینکه تا کنون هم از این نوع وام استفاده نکرده باشند.

وی خاطرنشان کرد: بازنشستگان از طریق پیامک سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح (سابا) از ساز و کار نحوه پرداخت مطلع خواهند شد و ضرورتی به مراجعه حضوری نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 540

به "پرداخت 200 هزار وام 3 درصد به بازنشستگان نیروهای مسلح تا سرانجام 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 200 هزار وام 3 درصد به بازنشستگان نیروهای مسلح تا سرانجام 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید