چهار ایستگاه نمونه گیری ویروس کرونا در شهر رفسنجان راه اندازی شد

به گزارش مجله افتخار، خبرنگاران/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از راه اندازی چهار ایستگاه نمونه گیری ویروس کرونا در سطح شهر رفسنجان اطلاع داد.

چهار ایستگاه نمونه گیری ویروس کرونا در شهر رفسنجان راه اندازی شد

دکتراحمد جمالی زاده شامگاه آدینه 26 دی ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر به دلیل همکاری خوب مردم و کوشش کادر بهداشتی و درمانی شهرستان، شاهد کاهش حجم بیماران بستری و سرپایی مبتلا به کرونا هستیم.

وی اضافه نمود: جهت حفظ این شرایط و قطع زنجیره انتقال احتیاج به تشخیص سریع بیماران، ایزوله این افراد و قرنطینه موارد مشکوک است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ادامه داد: در این راستا و در جهت رفاه حال مردم عزیز، معاونت بهداشتی علاوه بر نمونه گیری در مراکز منتخب و نمونه گیری درب منزل، اقدام به راه اندازی چهار ایستگاه نمونه گیری در سطح شهر کرده است.

جمالی زاده با اشاره به محل استقرار و زمان مراجعه به این ایستگاه ها، یادآور شد: ایستگاه شماره یک در بلوار مدرس، حوزه معاونت بهداشتی و ساعت مراجعه 16 تا 20، ایستگاه شماره دو بلوار خلیج فارس و ساعت مراجعه 16 تا 20، ایستگاه شماره سه در چهارراه 17 شهریور، مجتمع ورزشی فرهنگیان و ساعت مراجعه 9 تا 12 صبح و ایستگاه شماره چهار واقع در روبروی پارک بانوان و ساعت مراجعه 9 تا 12 صبح است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1388

به "چهار ایستگاه نمونه گیری ویروس کرونا در شهر رفسنجان راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار ایستگاه نمونه گیری ویروس کرونا در شهر رفسنجان راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید