کالدرون عکس برانکو؛ ریسک بی نتیجه

به گزارش مجله افتخار، با اینکه برانکو خیلی دیر تعویض می کرد یا اصلاً تعویض نمی کرد کالدرون نشان داد که در این زمینه شبیه سرمربی قبلی پرسپولیس نیست. کالدرون در بازی با تراکتور و بین دو نیمه اولین تغییر ترکیبش را انجام داد تا شرایط فنی سفیدپوشان در میدان در فاز حمله بهتر گردد. اتفاقی که در دوران برانکو به ندرت رخ می داد.

کالدرون عکس برانکو؛ ریسک بی نتیجه

اما نکته ویژه تعویض های مرد آرژانتینی نه این تعویض دقیقه 46 و حضور بشار رسن در زمین بلکه تغییر دو مدافع چپ با دو مهاجم بود. کالدرون به ترتیب شیری و نادری مدافعان راست و چپش را از زمین بیرون کشید و روستایی و جونیور را به میدان فرستاد تا این حرکتش از نگاه کارشناسان و مربیان یک اتفاق ویژه در جریان مسابقه ای بیرون از خانه به حساب بیاید.

در واقع کالدرون با این دو تعویض سیامک نعمتی و وحید امیری را که به عنوان هافبک در میدان بودند به دفاع راست و چپ فرستاد تا با نیروهای تهاجمی دیگری به خط دفاع میزبان بکوبد که این کار ریسک بزرگی بود چرا که امیری و نعمتی بیشتر در زمین حریف حضور داشتند تا زمین خودی و تراکتور در ضدحملات خطرناک می توانست پرسپولیس را غافلگیر کند که اینگونه نشد.

خط دفاع پرسپولیس غافلگیر نشد اما ریسک کالدرون در تعویض های تهاجمی اش هم جواب نداد اما این تغییرات باعث شد فرضیه تهاجمی بودن این مربی در این مسابقه سخت ثابت گردد هر چند در روز خوب مدافعان تراکتور حملات پرسپولیس غالباً بی نتیجه ماند و یکی دو بار هم رشید مظاهری ناجی دروازه تیمش شد

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 330

به "کالدرون عکس برانکو؛ ریسک بی نتیجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون عکس برانکو؛ ریسک بی نتیجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید