دادستان فیروزکوه: ویلای میلیاردی مسئول سابق و یک مسئول فعلی تخریب شد

به گزارش مجله افتخار، در حالیکه قرار بود از صبح امروز دو ویلای غیر مجاز مربوط به بعضی مقامات مسول فعلی و پیشین در فیروزکوه تخریب گردد ممانعت و حضور در محل این افراد مانع اجرای حکم قضایی تخریب شد به شکلی که دادستان فیروزکوه شخصا برای اجرای حکم تخریب در محل حاضر شد.

دادستان فیروزکوه: ویلای میلیاردی مسئول سابق و یک مسئول فعلی تخریب شد

جهت دریافت خدمات معماری داخلی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش تسنیم، رضایى، دادستان عمومى و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلاى غیرمجاز میلیاردى منتسب به دو نفر از مسئولان سابق و فعلى به مساحت 5 هزار متر مربع با ورود دادستانى اطلاع داد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه اعلام نمود: با توجه به تصرف حریم رودخانه در پى ساخت دو ویلاى غیرمجاز، رسیدگى به موضوع در دستور کار نهاده شد.

وى توضیح داد: در نهایت با ورود دادستانى و علیرغم ممانعت هایى که در راستا اجراى حکم قضائى وجود داشت، دو ویلاى مذکور تخریب شدند و حریم و بستر رودخانه آزادسازى شد.

رضایى اظهار کرد: همچنین در راستاى برطرف تصرف از حریم و بستر رودخانه، 26 مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب و 5 هکتار از اراضى بستر و حریم رودخانه آزادسازى شد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه تاکید نمود: دستگاه قضایى در راستاى اجراى قانون هیچ خط قرمزى نخواهد داشت و هر شخصى که از قانون تخطى کند قطعا با برخورد قاطع روبرو خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1372

به "دادستان فیروزکوه: ویلای میلیاردی مسئول سابق و یک مسئول فعلی تخریب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادستان فیروزکوه: ویلای میلیاردی مسئول سابق و یک مسئول فعلی تخریب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید