مقالات گردشگری

28 خانه واقع در بافت تاریخی شیراز به بخش خصوصی واگذار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان با اعلام این خبر گفت: با هدف مرمت، احیا و تغییر کاربری، تعداد 28 خانه واقع در بافت تاریخی شیراز در...

3 آذر 1397

انتشار 2 رمان ترجمه برای نوجوانان

ترجمه رمان ملکه تِرا نوشته برام استوکر از مجموعه کلاسیک های خواندنی به همراه نوری زیر دریاچه (اسکارلت و ایوی به تازگی برای نوجوانان منتشر گردیده است.

11 آبان 1397

آئین افتتاح متمرکز پروژه های هفته دولت در شاهرود برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، منصور غلامی عصر دوشنبه در بدو سفر خود به شاهرود با حضور در پردیس دانشگاه صنعتی در آئین افتتاح متمرکز پروژه های هفته دولت این شهرستان حضور یافت، وی قرار است در این مراسم در جریان افتتاح 145 پروژه عمرانی و اقتصادی قرار گیرد.

3 آبان 1397

خطی بر چهره مسجد صورتی

چند روزی به روز بزرگداشت مسجد مانده است که خبری از مسجد نصیرالملک بسیاری از علاقه مندان به بناهای تاریخی در شیراز و کشور را بهت زده کرد؛ استفاده از سازه هایی نامتجانس که تمام زیبایی های مسجد صورتی را تحت الشعاع قرار می دهد.

31 شهریور 1397

چه طور به چیانگ مای تایلند سفر کنیم

اگر به قصد سفر به تایلند قدیم را دارید هیچ جا همچون چیانگ مای درست منخورده نمانده است و همچنان پر از شگفتی های باستانی این کشور زیبا میباگشت، در ادامه به چیانگ مای بیشتر آشنا خواهیم گشت.

30 مرداد 1397

مخروطهای تیز در ماداگاسکار

پارک ملی Tsingy de Bemaraha , ماداگاسکار ذخیره طبیعت در ساحل غربی ماداگاسکار با آرایش unusual karst karst شناخته می‌شود که به Tsingy معروف است و به این معنی است که کسی نمی‌تواند پابرهنه راه برود . گاهی اوقات به عنوان جنگل سنگی یاد می‌شود .

12 مرداد 1397

مهیج ترین تاب در اکوادور

کاسا Del , banos , اکوادور . اگر فکر می‌کردید که سواری در نوسان برای بچه ها است , دوباره فکر کنید . در اینجا شدیدترین نوسان در دنیا وجود دارد : نوسانات آویزان از کازا Del در بالای پرتگاه بسیاری از ماجراجویان دلیر را به خود جذب می‌کند .

12 مرداد 1397

سفر به تور تایلند در ماه ژوئیه

ورود استقبال از باران‌های تابستانی , شروع فصل سبز را در تایلند مشخص می‌کند . این باران‌ها معمولا در ماه مه جدی می‌رسند , اما در ماه ژوئن است که مناطق روستایی تایلند شروع به تغییر رنگ و به طور قابل‌توجهی سبزتر می‌کنند . ژوئن یک ماه ایده‌آل برای عاشقان...

30 تیر 1397

پل اشکها بانکوک تایلند

یک قرن پیش , شبکه کانال‌ها , نیروی حیاتی شهری بود که به عنوان " ونیز شرق " شناخته می‌شد . در دوره‌ای که تایلند هنوز سیام بود , آبی که از بانگوک عبور می‌کرد مسیرهای اصلی حمل و نقل و حمل و نقل بود . همانطور که بانکوک مدرن شد , بسیاری از کانال‌ها سنگفرش شدند...

30 تیر 1397