اخبار و رویدادها

اکرم عفیف بازیکن سال 2019 فوتبال قطر شد

بازیکن تیم السد عنوان بهترین بازیکن فوتبال قطر در سال 2019 را کسب کرد.

8 اسفند 1398

ابداع ماسکی که 50 برابر بهتر از ماسک های معمولی است

یکی از محصولاتی که در نمایشگاه سی ای اس(CES) امسال عرضه شده ماسک Atmōs است که در برابر ماسک های معمولی عملکردی بسیار قوی تر دارد.

8 اسفند 1398

معماری پل طلایی، پلی ساخته شده بر روی دو دست

قاره پهناور و دیدنی آسیا با جاذبه های گردشگری بسیاری که در بطن خود جای داده است، هر ساله علاقمندان و گردشگران بسیاری را به خود جذب می نماید. سرزمین های تاریخی و پهناوری در این قاره دیدنی قرار دارند که جهانگردان را برای دیدن زیبایی های خود حریص خواهند...

7 اسفند 1398

سفیر آمریکا افغانستان را ترک کرد

جان بس، سفیر آمریکا در افغانستان امروز (دوشنبه) با انتها ماموریتش به عنوان دیپلمات ارشد در این کشور جنگ زده از کابل خارج شد.

7 اسفند 1398

دردسر ویروس کرونا برای بارسلونا در سفر به خانه ناپولی، سرخی روبرتو بازی را از دست داد

شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و نگرانی های ناشی از آن، سفر تیم بارسلونا به شهر ناپل برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا را با دردسرهایی همراه نموده است.

7 اسفند 1398

حضور رحیمی و بذری در روستاهای شرقی استان سیستان و بلوچستان

حسن رحیمی و اصغر بذری قهرمانان جهان و المپیک کشتی ایران برای پیگیری مسائل مردم روستاهای شرقی استان سیستان و بلوچستان، به این استان سفر کردند.

6 اسفند 1398

پیگیری بازنگری قانون مالیات بر ارزش افزوده برای فعالان گردشگری در کمیسیون مالی مجلس

رئیس کمیسیون مالی مجلس با اشاره به اینکه از حوزه گردشگری در کشور کمترین استفاده می گردد، گفت: بازنگری قانون مالیات بر ارزش افزوده برای فعالان گردشگری مدنظر است و در کمیسیون مالی مجلس آن را پیگیری می کنیم.

6 اسفند 1398

هشدار سازمان ملل به ترکیه درباره اعزام نیروی نظامی به لیبی

دبیرکل سازمان ملل درباره پیامدهای اعزام نیروی نظامی به لیبی هشدار داد.

5 اسفند 1398

2020 منتظر چه بازی هایی باشیم؟

سال 2020 قرار است میزبان کنسول های نسل بعد و آغازی برای نسل نهم بازی های ویدیویی باشد. با این حال، کنسول های نسل بعد و توانایی آن ها، موضوع جذاب سال آینده نیستند. بازی هایی که برای عرضه در سال 2020 برنامه ریزی شده اند، آن قدر بزرگ و شگفت انگیز هستند که به طور...

5 اسفند 1398

لیبی: سخنان دبیرکل اتحادیه عرب درباره دخالت های غیرعربی مغلطه کاری است

وزارت خارجه دولت وفاق ملی لیبی در طرابلس از اظهارات دبیرکل اتحادیه عرب درباره عدم دخالت نظامی غیرعربی در اراضی عربی انتقاد کرد و آن را تفسیر غلط منشور اتحادیه خواند.

5 اسفند 1398

داورزنی: فعلا در معاونت قهرمانی می مانم، بخشی از آزادی برای بانوان مسقف می گردد

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در مورد رای دیوان عدالت اداری در مورد رشته تیراندازی و تداوم حضور دادگر به عنوان رییس فدراسیون تیراندازی، گفت: حکم دیوان عدالت اداری قابلیت اجرایی ندارد و دادگر به عنوان رییس فدراسیون تیراندازی باقی خواهد ماند....

4 اسفند 1398

فواید یک روز زودتر برگشتن از مسافرت

معاون گردشگری کشور با تشریح شرایط آب و هوا و جاده ها به فواید یک روز زودتر برگشتن از مسافرت های نوروزی پرداخت.

4 اسفند 1398

جلسه مهم هیئت مدیره باشگاه تراکتور پیش از اردوی ترکیه، انتخاب مدیرعامل و تصمیم نهایی برای کادرفنی

هیئت مدیره باشگاه تراکتور تبریز پیش از اردوی این تیم در کشور ترکیه جلسه مهمی را برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه تشکیل خواهد داد.

3 اسفند 1398

پیغام تبریک فرمانده نهاجا به مناسبت فرا رسیدن روز پرستار

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س)، روز پرستار را تبریک گفت.

3 اسفند 1398

تفنگداران دریایی بیشتری به سفارت آمریکا در بغداد اعزام می شوند

به گزارش خبرنگاران، مقامات آمریکایی امروز سه شنبه به خبرگزاری رویترز اعلام کردند که به دنبال اعتراضات ضدآمریکایی انتظار می رود دولت این کشور تفنگداران دریایی بیشتری را در سفارت خود در بغداد مستقر کند.

3 اسفند 1398

العبادی: بیکاری در بعضی استان های عراق به دلیل سفر میلیون ها زائر ایرانی به صفر رسیده است

نخست وزیر عراق در مصاحبه ای با اشاره به نقش مثبت و سازنده ایران در عراق گفت که بیکاری در بعضی استان های عراق به دلیل سفر میلیون ها زائر ایرانی، تقریبا به صفر رسیده است.

2 اسفند 1398

12 پناهجو در دریای یونان قربانی شدند

گارد ساحلی یونان اظهار داشت که امروز (شنبه) در پی واژگونی قایق پناهجویان در دریای یونان که در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است، دستکم 12 پناهجو جان خود را از دست دادند.

2 اسفند 1398

پکن اجازه جنگ در شبه جزیره کره را نخواهد داد

رئیس جمهور چین در سخنانی گفت: پکن اجازه هرج و مرج و وقوع جنگ در شبه جزیره کره را نخواهد داد چرا که هرج و مرج و جنگ به نفع هیچ کسی نخواهد بود.

1 اسفند 1398

انگلیس خواهان خویشتنداری در منازعات دریای جنوبی چین شد

وزیر خارجه انگلیس از همه طرف های مدعی در دریای جنوبی چین خواست تا از استفاده از هرگونه زور در منطقه خودداری نموده و در چارچوب قوانینی بین المللی اختلافات خود را حل و فصل نمایند.

1 اسفند 1398

توزیع بیش از 5000 بروشور گردشگری در طرح نوروزی فومن

خبرنگاران: شهردار فومن با بیان اینکه تابلوهای هدایت در تمام تقاطع ها و درقلعه رودخان و ماسوله برای هدایت گردشگران نوروزی نصب شده است، گفت: بیش از پنج هزار بروشور گردشگری در طرح نوروزی فومن توزیع می گردد.

30 بهمن 1398
تعداد: (623)