اخبار سیاسی

تور ارمنستان: توافق ایران و ارمنستان برای بازماندن کریدور قفقاز

معاون وزیر راه و شهرسازی از برگزاری جلسات موثر با مقامات ارمنستان و حل مشکل وسایل نقلیه ترانزیتی در منطقه گوریس اطلاع داد و گفت: براساس برنامه زمانبندی که مقامات دو طرف تهیه کردند، مقرر شد روسازی جاده جایگزین که مورد نظر مقامات ارمنستان است، به اتمام...

28 مهر 1400

تور روسیه ارزان: رئیس سازمان انرژی اتمی وارد مسکو شد

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به منظور ملاقات و گفت وگو با همتای روسی خود، آلکسی لیخاچف، رئیس شرکت دولتی روس اتم، روز سه شنبه ششم مهر ماه 1400 وارد مسکو شد.

18 مهر 1400

تور افریقای جنوبی: ابتکار فوتبالی آفریقای جنوبی برای تشویق مردم به تزریق واکسن کووید 19

اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی به منظور تشویق مردم این کشور برای دریافت واکسن کرونا دست به ابتکار جالبی زده است.

17 مهر 1400

تور ایتالیا ارزان: بالا گرفتن بحث ها در ایتالیا برای بازگشت به انرژی هسته ای

یک نشریه آلمانی در مطلبی از بالا گرفتن بحث ها در ایتالیا در این باره که آیا نیروگاه هسته ای می تواند بخشی از استراتژی مبارزه با تغییرات آب و هوایی باشد اطلاع داد.

8 مهر 1400

رشد 26 درصدی سرمایه گذاری خارجی در چین

منظره خوب مالی چین سرمایه خارجی زیادی را به خود جذب نموده است.

29 شهریور 1400

مرز مشترک آمریکا، کانادا تا 20 می بسته می ماند

یک ماه پیش بود که ایالات متحده آمریکا و کانادا برای جلوگیری از توسعه و نفوذ افسارگسیخته کرونا به توافق رسیدند مرز مشترک خود را ببندند؛ حالا نوترین خبرها از زبان جاستین ترودو نخست وزیر کانادا از این حکایت دارند که این دو کشور تصمیم به تمدید 30 روزه این...

25 شهریور 1400

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی قائم مقام فرهنگستان علوم شد

تهران (پانا) - رئیس فرهنگستان علوم با صدور حکمی علی اکبر صالحی را به سمت معاون پژوهشی و قائم مقام فرهنگستان علوم منصوب کرد.

16 شهریور 1400

کبک دومین پذیرش خود را به وسیله Arrima برگزار کرد

استان کبک از وقتی که از پورتال Arrima رونمایی کرده است دو پذیرش برگزار کرده که طی آنها مجموعا از 950 متقاضی دعوت کرده است تا تقاضای خود را برای دریافت گواهی انتخاب کبک یا CSQ ارائه کنند.

14 شهریور 1400

از رئیس موزه ارتباطات کشور تقدیر شد

با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست از حسن عمیدی به علت فزونی موزه ارتباطات در امسال تقدیر شد.

4 شهریور 1400

قالیباف در نامه به رضا کیانیان زیرآب دولت را زد!

رضا کیانیان در نامه ای به قالیباف با اشاره به گرانی، تورم، بیکاری و مسائل کشور در نامه ای از رییس مجلس خواسته بود به جای طرح حمایت از کاربران فضای مجازی، این مسائل را حل نماید.

20 مرداد 1400

بیانیه تند و تیز تایوان علیه چین در سالروز تیان آنمن

دولت تایوان امروز (پنجشنبه) از چین خواست تا قدرت را به مردم بازگردانده و به جای خودداری از مواجهه با معترضان دموکراسی خواه در پکن بابت سرکوب خونبار 1989 در میدان تیان آنمن، دست به اصلاحات سیاسی واقعی بزند.

3 مرداد 1400

آمارهای مهم برای طلا و دلار

خبرنگاران : آخرین مطالعه نشان می دهد که آمریکا در حال نزدیک شدن به شرایط عادی است ، اما آخرین مرحله،مرحله دشواری خواهد بود.

30 تیر 1400

تور کانادا: بازار مسکن ونکوور به پایین ترین حد خود رسید

استانداردهای توانایی خرید مسکن در ونکوور، با پیشرفت های جزیی همراه بوده است. اگرچه تحلیلگران همچنان شرایط بازار مسکن را نامطلوب توصیف می نمایند.

28 تیر 1400

مخالفت ارتش پاکستان با واگذاری پایگاه نظامی به آمریکا

فرمانده ارتش پاکستان گفت که ارتش این کشور در صورت مخالفت دولت پایگاه نظامی در اختیار آمریکا برای عملیات در افغانستان قرار نخواهد داد.

28 تیر 1400

معاون نخست وزیر روسیه شرایط بازار نفت را باثبات خواند

معاون نخست وزیر روسیه با اشاره به افزایش اندازه تقاضا، شرایط بازار دنیای نفت را در حال متعادل شدن ارزیابی نموده و گفت: اوضاع مالی دنیا هم با توجه به توسعه واکسیناسیون، در حال بهبودی است.

26 تیر 1400

فعالیت سامانه ثبت فروش ریالی صادرات به سایر کشورها

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از شروع به کار ثبت فروش ریالی برای صادرات به سایر کشورها که در بازه زمانی 22 فروردین تا 16 مرداد 97 اجرا شده، اطلاع داد.

20 تیر 1400

حوزه سلامت گیلان متحول خواهد شد

خبرنگاران/گیلان وزیر بهداشت گفت: با خیزی که اکنون گیلان و دانشگاه علوم پزشکی آن برداشته طی یک سال آینده تمام بخش های حوزه سلامت استان متحول خواهد شد.

20 تیر 1400

تحقق 94 درصدی درآمدهای مالیاتی در2 ماهه 1400

تهران (پانا) - طی سال های اخیر و با تشدید تحریم ها که درآمدهای نفتی را به حداقل رساند، مالیات توانست سهم قابل توجهی درتأمین مالی بودجه و کشور ایفا کند. درحالی که درسال های نه چندان دور درآمدهای مالیاتی به طور کامل محقق نمی شد، اما از سال 1398 برای اولین بار...

16 تیر 1400

اجلاس جی 7؛ از رویاهای بایدن تا حقیقت ماجرا

خبرنگاران، گروه بین الملل- عبدالحمید بیاتی: چهل و هفتمین اجلاس جی 7 از روز آدینه در انگلیس شروع شده و امروز یکشنبه به پایان می رسد. این اجلاس در حالی برگزار می گردد که دنیا همچنان درگیر ویروس کرونا است و هر چند کشورهای ثروتمند و صنعتی واکسیناسیون را شروع...

15 تیر 1400

پیام تبریک بارزانی به رئیس جمهور منتخب ایران

بارزانی نسبت به عمیق تر شدن روابط ایران و اقلیم کردستان در دوره جدید ابراز امیدواری کرد.

15 تیر 1400
تعداد: (390)