اخبار سیاسی

خطر زیرزمینی شدن فعالیت های دانشجویی با محدودسازی آزادی های درون دانشگاهی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان معتقد است که محدودسازی و تحدید آزادی های درون دانشگاهی، به زیرزمینی شدن فعالیت های دانشجویی در دانشگاه ها می انجامد.

4 تیر 1398

داورزنی: در چینش اعضای مجمع دخالتی نداریم

معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان با تکذیب هرگونه دخالت در برگزاری مجامع انتخاباتی کشتی و وزنه برداری گفت که ظرف امروز و فردا اسامی کاندیداها و زمان برگزاری انتخابات اعلام می گردد.

2 تیر 1398

اختصاص 15 میلیون یورو از منابع صندوق توسعه ملی به طرح های جهاد دانشگاهی

با پیگیری های صورت گرفته از سوی جهاد دانشگاهی و در راستای یاری به پیشرفت دانش بنیان کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص 15 میلیون یورو از منابع صندوق توسعه ملی به طرح های نوآورانه جهاد دانشگاهی موافقت کردند.

29 خرداد 1398

دیوان محاسبات ادعای یک نماینده مجلس علیه نوبخت را تکذیب کرد

دیوان محاسبات کشور ادعای یکی از نمایندگان مجلس علیه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور را تکذیب کرد.

25 خرداد 1398

سرکوب جلیقه زردها به قانون تبدیل می گردد

مهر نوشت: مجلس فرانسه طرحی را به تصویب رساند که بر اساس آن به بهانه سرکوب معترضان خشن، جلیقه زردها در این کشور سرکوب می شوند.

19 خرداد 1398

موسیقی فجر 34 ، جزییات کنسرت گروه های مطرح در لرستان

چند گروه مطرح و شناخته شده موسیقی کشور در سه حوزه سنتی، نواحی و پاپ از روز 24 بهمن ماه در بخش جنبی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه در خرم آباد می پردازند.

17 خرداد 1398

تذکر نماینده نیشابور درباره واگذاری شرکت قطعات ایران خودرو

نماینده مردم نیشابور ضمن تاکید بر لزوم حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: از مردم درخواست دارم مثل همواره حضور پرشکوهی در راهپیمایی 22 بهمن ماه داشته باشند تا مجددا مسئولین خودشان را نسبت به مردم مسئول بدانند.

13 خرداد 1398

کمرنگ کردن نهضت حسینی و شبهه افکنی از اهداف دشمنان است

به گزارش خبرنگاران، علی حسن زاده عصر پنجشنبه در سومین همایش علمداران حسینی و آئین تجلیل از خادمان دینی استان اردبیل توضیح داد: نهضت حسینی پایانی ناپذیر بوده و مفاهیم استخراج شده از چنین نهضتی نشانگر راه و هویت ملت ایران اسلامی خواهد بود.

11 خرداد 1398

بیش از 500 هزار دانش آموز توانمند در همیار مشاور داریم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا کاظمی در آیین اختتامیه نخستین همایش ملی همیار مشاور ایران گفت: گزارش برنامه همیار مشاور را به وزیر محترم ارائه دادیم و امیدوارم این همایش دستاوردهای خوبی برای نظام تعلیم و تربیت ما داشته باشد. امروز همه ما به این نکته پی برده...

8 خرداد 1398

رای اعتماد مجلس یونان به دولت این کشور

مجلس یونان پس از دو روز بحث و گفتگو دوباره به دولت این کشور رای اعتماد داد.

7 خرداد 1398

امور اجرایی برای مقابله با حرکت شن های روان باید به سرعت شروع گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، محمود حجتی، در جلسه مدیران اجرایی و استانی سازمام جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان که با هدف آنالیز و روند طرح های منابع طبیعی و زیست محیطی برگزار گردید، گفت: حرکت ماسه های...

21 اردیبهشت 1398

وزیر جهاد کشاورزی از طرح 46 هزار هکتاری سیستان بازدید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، مجتبی پیری رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان در حاشیه این بازدید گفت: یک هزار و 200 هکتار از مزارع و باغات سیستان از نیمه دوم آذر ماه سال جاری تاکنون به صورت پایلوت...

21 اردیبهشت 1398

سرکوب گری های دولت فرانسه نقض آشکار حقوق بشر است

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان پیرامون حوادث اخیر فرانسه نامه ای خطاب به شورای حقوق بشر سازمان ملل منتشر کرد.

16 اردیبهشت 1398

فرانسه به حمایت ترامپ از معترضان واکنش نشان داد

ایرنا نوشت: وزیر خارجه فرانسه روز یکشنبه در واکنش به توئیت تند رئیس جمهوری آمریکا در باره اعتراض های اخیر در شهرهای فرانسه، از وی خواست در امور داخلی کشورش مداخله نکند.

15 اردیبهشت 1398

افغانستان هنوز امن نیست

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو آلمان، سازمان عفو بین الملل ضمن انتقاد از سیاست دولت آلمان در قبال بازگرداندن پناهجویان افغانی به کشورشان اعلام نمود: افغانستان هنوز امن نیست و نباید در چنین شرایطی پناهجویان را به کشورشان بازگرداند.

13 فروردین 1398

دولت بالغ بر 30 هزار میلیارد تومان صرف محیط زیست می نماید

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت در بخش های مختلف بالغ بر 30 هزار میلیارد تومان صرف محیط زیست می نماید.

18 اسفند 1397

ترامپ پس از انتخابات میاندوره ای آمریکا با اون دیدار می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت احتمالا دومین دیدارش با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی پس از انتخابات میاندوره ای آمریکا در ششم نوامبر انجام می گردد.

26 بهمن 1397

داورزنی: برنامه های فوتبال مورد حمایت وزیر ورزش است، درباره تیم امید همه چیز را به جان خریدیم

برنامه های فدراسیون فوتبال از زمان حضور مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به دلیل حساسیت مردم با حمایت کامل همراه بوده است.

20 بهمن 1397

مونسان در همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر: موضوع نجوم می تواند به توسعه گردشگری در کشور یاری کند

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در همایش نجوم و گردشگری فضاپایه نیاسر گفت: موضوع نجوم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند به توسعه گردشگری در کشور یاری کند.

16 بهمن 1397

واکنش آمریکا به همه پرسی مقدونیه

سخنگوی پنتاگون امروز (دوشنبه) بیان کرد، دولت آمریکا از نتایج مثبت حاصل گردیده در همه پرسی تغییر نام مقدونیه استقبال می نماید.

13 بهمن 1397
تعداد: (30)