خرید هدیه تبلیغاتی گیفتو

به گزارش مجله افتخار، یکی از برترین روش های تبلیغات، دادن هدیه تبلیغاتی است که همیشه محصولات برند را به افراد، یادآوری می نماید؛ بنابراین بهتر است که از هدایای ارزشمند و کاربردی استفاده کنیم. اما درصورتی که بودجه شرکت یا برند محدود است، نیازی نیست که هدیه انتخابی گران قیمت باشد و می توانید انواعی از محصولات پرکاربرد و مقرون به صرفه را به عنوان هدیه در نظر بگیرید.

خرید هدیه تبلیغاتی گیفتو

چه محصولاتی را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفت؟

همان گونه که اشاره کردیم، هر برند برای رونق بیشتر کسب وکار خود، باید برای تبلیغات مؤثر هزینه کند. دادن هدیه تبلیغاتی، نام و محصولات برند شما را تا مدت ها در فکر مخاطب نگه می دارد. این هدایا بسته به بودجه شرکت، ممکن است کوچک و ارزان یا یک محصول گران قیمت باشند. البته نوع هدیه یا قیمت آن اهمیتی ندارد. نکته مهم، کاربردی بودن محصول است. در ادامه با تعدادی محصول ارزان و کاربردی برای تبلیغات آشنا می شویم.

خرید اتوماتیک تبلیغاتی

یک هدیه مناسب و ارزان قیمت که تمامی برندها و شرکت ها می توانند با حداقل هزینه برای تبلیغات استفاده نمایند، اتوماتیک تبلیغاتی است. البته اتوماتیکها نیز بازه قیمت دارند و انواع لوکس آن ممکن است به بودجه بیشتری احتیاج داشته باشد. اما در حقیقت نکته حائز اهمیت، کاربردی بودن این محصول است؛ چرا که حتی باوجود پیشرفت تکنولوژی، بازهم در بسیاری از موارد، افراد برای نوشتن به قلم و اتوماتیک احتیاج دارند.

خرید لیوان تبلیغاتی

علاوه بر اتوماتیکهای تبلیغاتی، لیوان های تبلیغاتی نیز بسیار رایج و پرکاربرد هستند. لیوان نسبت به اتوماتیک، هم عمر طولانی تری دارد و هم بیشتر مورداستفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در خانه، محل کار، سفر و هر مکان دیگری از این کالا استفاده می شود؛ بنابراین با چاپ نام برند و جمله تبلیغاتی خود بر روی لیوان ها، مخاطبان همیشه هنگام استفاده آن را می بینند و به این ترتیب تبلیغات شما مؤثرتر واقع خواهد شد.

اهمیت هدیه تبلیغاتی در تبلیغات

از آنجائیکه هدیه تبلیغاتی از محصولات و کالاهایی تهیه می شود که پرمخاطب است و مورد احتیاج طیف وسیعی از مردم می باشد لذا از دو جنبه می تواند در حوزه تبلیغات اهمیت داشته باشد یکی اینکه هدیه بخشی از احتیاج مردم را تامین می نماید و دوم اینکه چون از آن استفاده می شود، تبلیغات اعمال شده بر رویش در معرض دید عموم قرار می گیرد و این سبب توسعه برندینگ کسب و کارها خواهد شد. اصولا طی یکی از مطالعاتی که در مورد استفاده مفید از هدیه تبلیغاتی اجرا شده، گفته می شود که استفاده مبه وسیلهی که از یک هدیه تبلیغاتی کاربردی می شود بین 8 تا 14 ماه است لذا محصولات و کالاهایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می شوند اگر کیفیت پایینی داشته باشند و نتوانند طی این مدت زمانی قابل استفاده باشند، تبدیل به نوعی ضد تبلیغ خواهند شد.

خرید هدیه تبلیغاتی چرمی

محصولات چرمی از ممتازترین محصولاتی هستند که از نظر ظرافت و زیبایی، نامی برای خود دست و پا نموده اند و با کیفیت خود توانسته اند مورد پسند همگان قرار گیرند. بخصوص در حوزه تبلیغات و استفاده از آنها در محصولاتی که به عنوان هدیه تبلیغاتی شناخته می شوند، بسیار رایج است.

چرم ماده ای است که هم به صورت طبیعی به دست می آید و هم مصنوعی فراوری می شود که البته چرم طبیعی کیفیت بسیار بهتری از چرم مصنوعی دارد. امروز از این ماده در ساخت بسیاری از محصولات استفاده می شود و بسیار پر هوادار است. از اینرو خرید هدایای تبلیغاتی چرم همیشه بخشی از سیاست های تبلیغاتی شرکت ها و کسب و کارهای مختلف بوده است. هدایای تبلیغاتی چرم علاوه بر کیفیت و عمر طولانی، ظاهر شیک و جذابی دارند که می توانند جاذب باشند و تبلیغات اجرا شده بر روی آنها بهتر دیده شود.

بعلاوه هدایای تبلیغاتی چرم بسیار متنوع هستند. قابلیت های چرم این امکان را فراهم می سازد تا از آن برای ساخت بسیاری از محصولات استفاده کرد. به علاوه از چرم می توان در ترکیب با مواد دیگر هم در ساخت یک هدیه تبلیغاتی استفاده کرد.

از اینرو در خرید هدایای تبلیغاتی چرم از حق انتخاب های گسترده ای برخوردار هستید. چراکه هدایای چرمی می توانند از چرم طبیعی، چرم مصنوعی یا در ترکیب با مواد و متریال های دیگر فراوری شده باشند. و طبیعتا آن دست از هدایای تبلیغاتی که از چرم طبیعی یا در ترکیب با مواد و متریال های با کیفیت تهیه شده اند، کیفیت بالاتری دارند که به نسبت قیمت بالاتری هم خواهند داشت. اما اگر خرید هدایای تبلیغاتی چرم از مراکز اصلی و بدون واسطه عرضه هدایای تبلیغاتی چرم صورت پذیرد، تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

خرید فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی که ممکن است در هر زمان و مکانی مورد احتیاج باشند، امروزه به علت سهولت استفاده به یکی از محبوب ترین هدیه تبلیغاتی تبدیل شده است. بعلاوه مدل های فلش تبلیغاتی جدا از مزایای بسیاری که در زندگی تجاری دارند، با طراحی های بی نظیر خود جلب توجه می نمایند. شاید اینطور بتوان گفت که فعالیت تبلیغات در حوزه فلش تبلیغاتی، توام با خلاقیتی است که حد و مرز نمی شناسد. یعنی می توان فلش تبلیغاتی را با طرح و شکل های مختلف به صورت سفارشی ایجاد نمود.

مثلا برای یک شرکت فراوری نماینده لوازم التحریر می توان طراحی فلش تبلیغاتی را به صورت اتوماتیک در نظر گرفت و از این دست موارد که به نوبه خود قابل توجه است. اصولا فلش تبلیغاتی علاوه بر طراحی، دارای انواع مختلفی به لحاظ ویژگی های فنی است که قیمت انواع فلش تبلیغاتی نیز بر همین اساس معین می شود.

خرید تی شرت تبلیغاتی

اصولا لباس تبلیغاتی که اینجا منظور ما تیشرت تبلیغاتی است البسه محبوبی به شمار می آید که این روزها بیشتر از گذشته مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی محبوب به مخاطبان اهداء می شود. بعلاوه چون تی شرت تبلیغاتی بخشی از پوشش ظاهری می شود، لزوم توجه به فاکتورهای زیبایی شناسی و طرح و جنس آن که دارای صرفه مالی و تبلیغاتی هم باشد اهمیت یافته و به سفارش هوشمندانه آن تاکید می ورزد.

قیمت هدایای تبلیغاتی

شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو به عنوان مرکز فروش و تامین و فراوری انواع هدایای تبلیغاتی در ایران به عنوان یک مرکز تخصصی در فروش هدایای تبلیغاتی ، چندین سال می باشد که مشغول به فعالیت است. یکی از مزایای شرکت گیفتو نسبت به سایرین ارائه قیمت هدایای تبلیغاتی در وب سایت خود به صورت شفاف می باشد. تنوع قیمت هدایای تبلیغاتی و تنوع مدل باعث شده است که انتخاب را برای شما مشتریان گرامی راحت کند.

چاپ هدیه تبلیغاتی چگونه است؟

مهمترین وجه تمایز یک هدیه معمولی در مقایسه با یک هدیه تبلیغاتی در چاپ روی آن است. در واقع بر روی یک هدیه تبلیغاتی انواع تبلیغات اعم از طرح و لوگو یا پیغام تبلیغاتی کسب و کارها چاپ می شود که هدف از آن توسعه برندیگ و رونق کسب و کارها بر مدار مهرورزی و محبت است ولی در یک هدیه معمولی که به وسیله افراد به یکدیگر اهداء می شود، خبری از چاپ تبلیغات نیست. با این حساب وقتی مهمترین مشخصه و تفاوت هدیه تبلیغاتی با سایر هدایا در چاپ روی آن باشد لذا حتما می بایست به نوع و روش چاپ و کیفیت آن بر روی هدایای تبلیغاتی نیز دقت و توجه بیشتر مبذول داشت تا بتوان در فراوری هدایای تبلیغاتی با کارکرد موثر پیروز بود.

نکته دیگر اینکه امروز دایره فراوری هدایای تبلیغاتی به جهت تنوع محصولات و کالاها توسعه زیادی پیدا نموده و دیگر نمی توان برای همه آنها یک روش چاپ انتخاب کرد. لذا هر یک از هدایای تبلیغاتی بر اساس شکل و میزان و جنس ساختشان یا حتی سختی و نرمی مواد و متریال آن از روش های چاپ متفاوتی برخوردار هستند.

منبع: مجله چاپخونه
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 2053

به "خرید هدیه تبلیغاتی گیفتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید هدیه تبلیغاتی گیفتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید