اخبار مجلس

گرانی با وجود آب رفتگی! ، کالا هایی که با وجود کاهش وزن افزایش قیمت داشته اند

گرانی گاه و بیگاه کالا ها در بازار با توجه به فضای تورمی این روز ها موضوع عجیبی نیست و بعضی از این افزایش قیمت ها هم با مصوبات قانونی صورت می گیرد.

23 آبان 1398

پلوسی: آمریکا نمی تواند وحشیگری و خونریزی بیشتری راه بیندازد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تصمیم ترامپ درباره فروش سلاح و اعزام نیرو به عربستان و امارات را دور زدن کنگره عنوان نموده و گفت ترامپ چشم خود را بر روی خشونت عربستان علیه یمنی های بی گناه بسته است.

4 آبان 1398

مخالفت نمایندگان دموکرات از ایالات چرخشی آمریکا با استیضاح ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری هیل، به رغم آنکه جمع کثیری از اعضای انجمن حزبی دموکراتها در مجلس نمایندگان آمریکا از استیضاح دونالد ترامپ حمایت می نمایند، دموکراتهای راه یافته از ایالات چرخشی به این مجلس قانونگذاری به شدت در برابر فشارها برای...

14 مهر 1398

نخستین کمیسیون پایش و تحلیل جرائم در ستاد مرکزی یگان حفاظت برگزار گردید

کمیسیون پایش و تحلیل جرائم با پیشنهاد معاونت امنیتی و حفاظتی یگان، به منظور تجزیه و تجلیل آمار و اطلاعات و اخبار حوزه ماموریتی و با هدف کاهش جرائم علیه مواریث تاریخی، فرهنگی تشکیل شد.

10 مهر 1398

میراث فرهنگی و گردشگری وزارتخانه شد ، موافقت شورای نگهبان با تشکیل وزارتخانه جدید

شواری نگهبان پس از دو بار رد کردن لایحه تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تشکیل این وزارتخانه موافقت کرد.

12 شهریور 1398

تبعات افزایش نامتعارف عوارض ساخت و ساز

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از افزایش نامتناسب عوارض صدور پروانه و ساخت و ساز که مغایر مصوبه شورای شهر است، انتقاد کرد.

5 مرداد 1398

خطر زیرزمینی شدن فعالیت های دانشجویی با محدودسازی آزادی های درون دانشگاهی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان معتقد است که محدودسازی و تحدید آزادی های درون دانشگاهی، به زیرزمینی شدن فعالیت های دانشجویی در دانشگاه ها می انجامد.

4 تیر 1398

اختصاص 15 میلیون یورو از منابع صندوق توسعه ملی به طرح های جهاد دانشگاهی

با پیگیری های صورت گرفته از سوی جهاد دانشگاهی و در راستای یاری به پیشرفت دانش بنیان کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص 15 میلیون یورو از منابع صندوق توسعه ملی به طرح های نوآورانه جهاد دانشگاهی موافقت کردند.

29 خرداد 1398

دیوان محاسبات ادعای یک نماینده مجلس علیه نوبخت را تکذیب کرد

دیوان محاسبات کشور ادعای یکی از نمایندگان مجلس علیه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور را تکذیب کرد.

25 خرداد 1398

کامران: نگوییم تفحص از مجلس بد است

طراح طرح تحقیق و تفحص از مجلس خطاب به علی مطهری گفت: نگوییم تحقیق و تفحص از مجلس برای ما بد می گردد، اتفاقا این تفحص برای مجلس خوب است.

31 شهریور 1397