اخبار صنعت

خبرنگاران 1748 طرح هادی روستایی در استان بوشهر اجرا شد

بوشهر -خبرنگاران- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: یک هزار و 748طرح هادی روستایی با سرمایه گذای 228 میلیارد و 500 میلیون تومان در این استان اجرا شده است.

6 مهر 1399

سهام 4 شرکت دولتی در بورس واگذار می شود

به گزارش خبرنگاران، سازمان خصوصی سازی گفت: بلوک های 15 درصدی سهام شرکت های پالایش نفت بندرعباس، تهران، اصفهان و نیز بلوک 12.31 درصدی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران را واگذار می کند.

5 مهر 1399

دانشگاه سیستان و بلوچستان در مقطع دکتری دانشجو می پذیرد

دانشگاه سیستان و بلوچستان در نظر دارد در مقطع دکتری بدون آزمون دانشجو بپذیرد.

3 مهر 1399

نیویورک تایمز: واشنگتن مسوول فساد اقتصادی در عراق است

روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی که امروز (پنجشنبه) در رسانه های عراق بازتاب داشت، واشنگتن را در قبال فساد اداری و اقتصادی گسترده در عراق مسوول دانست.

1 مهر 1399

عدم توجه کوهنوردان به هشدار ستاد پیشگیری از حوادث کوهستان در دماوند

ستاد پیشگیری از حوادث کوهستان در قله دماوند گفت با وجود تذکرات اعضای ستاد باز هم کوهنوردانی در هوای طوفانی با برف و باران و رعد برق اقدام به صعود کردند که این برای اعضای ستاد بسیار ناراحت کننده بود.

31 شهریور 1399

خبر انتقال دانشگاه خواجه نصیر به منطقه پیروزی کذب است

رئیس دانشگاه خواجه نصیر در پاسخ به اینکه یکی از مسئولان شهرداری منطقه 13 به نقل از شهردار تهران موضوع انتقال دانشگاه را به منطقه پیروزی تمام شده خوانده بود، گفت: این را از دفتر وزیر علوم پیگیری کردیم و چنین نقل قولی تکذیب شد.

30 شهریور 1399

تلفیق فناوری برای فراوری حسگرهای لمسی با استفاده از چاپ سه بعدی

با ترکیب دو فناوری، شرکت های نانودیمنشن و ریهوا اقدام به فراوری حسگرهای لمسی سه بعدی کردند که در اینترنت اشیاء و ادوات هوشمند قابل استفاده است.

30 شهریور 1399

فعالیت اپراتور شبکه علمی کشور متوقف نشده است

اواسط هفته گذشته خبری در یکی از خبرگزاری ها از قول مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران منتشر شد مبنی بر اینکه اپراتور شبکه علمی کشور متوقف شده است درباره علت انتشار چنین خبری و اینکه هم اکنون شبکه علمی کشور در چه وضعیتی قرار...

28 شهریور 1399

خبرنگاران 21 واحد صنفی متخلف در سلسله پلمب شد

خرم آباد - خبرنگاران - فرمانده انتظامی سلسله گفت: با شروع موج دوم شیوع ویروس کرونا در شهرستان 21 واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن مسایل بهداشتی و سهل انگاری در اجرای توصیه های ستاد مقابله با ویروس کووید 19 پلمب شد.

22 شهریور 1399

3 کشور اروپایی مداخله کنندگان در لیبی را تهدید به تحریم کردند

به گزارش خبرنگاران، کشورهای آلمان، ایتالیا و فرانسه نسبت به اعمال تحریم علیه کشورهایی که در اوضاع لیبی دخالت می نمایند، تهدید نمودند.

20 شهریور 1399

20 روستای گلپایگان افت شدید منابع آب زیرزمینی دارند

خبرنگاران/اصفهان بخشدار شهرستان گلپایگان گفت: حدود 20 روستای شهرستان با افت شدید منابع آب زیرزمینی روبرو هستند و با بارش ها دو سال اخیر هم همچنان این مشکل برطرف نشده است.

16 شهریور 1399

قلعه ای هم پیوند با محیط زیست که نیازمند ملی شدن است

به دنبال وقوع حریق های پی در پی در جنگل ها و فضاهای سبز در بعضی از نقاط مختلف کشور؛ هانی رستگاران - مسئول ثبت آثار و حریم میراث ملی استان سمنان و پژوهش گر میراث فرهنگی - در یادداشتی با عنوان اسب کشان، قلعه ای هم پیوند با محیط زیست به موقعیت قرارگیری این...

12 شهریور 1399

نشست مجازی ظرفیت موزه های وقفی در گردشگری برگزار می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) نشست مجازی ظرفیت موزه های وقفی در گردشگری با مشارکت موزه ملی ملک وابسته به آستان قدس رضوی روز پنجشنبه 12 تیرماه برگزار می گردد.

9 شهریور 1399

تحول دربانکداری دیجیتال دربانک ایران زمین

مدیرعامل بانک ایران زمین، اعضای هیئت مدیره، هیئت عامل و اعضای هیئت مدیره هلدینگ ICT بانک ایران زمین، از شرکت های جامپ و سابین تجارت آریا بازدید کردند.

5 شهریور 1399

بنزین خیراتی به ونزوئلا نداده ایم

خبرنگاران: وزیر نفت گفت: بنزین را به قیمت روز به ونزوئلا فروختیم و بخشی از پول آن هم اکنون در کشور است.

3 شهریور 1399

مطالبات کشاورزان کهگیلویه و بویراحمدی پرداخت می گردد

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخشی از مطالبات گندم کاران و کلزاکاران هم استانی تا آخر هفته اول تیر به حساب آنها واریز خواهد شد.

1 شهریور 1399

نمایشگاه فرش دستباف و صنایع دستی در مشگین شهر برگزار می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: نمایشگاه فرش دستباف و صنایع دستی روستایی و عشایری با حضور فعالان این عرصه و صنعتگران صنایع دستی در مشگین شهر برگزار می گردد.

28 مرداد 1399

کشف سلاح و مهمات ساخت غربی ها از بقایای تروریست ها در جنوب سوریه

کارشناسان نظامی سوری روز پنجشنبه پیروز به کشف مقادیری سلاح و مهمات از جمله سلاح هایی ساخت غربی ها از بقایای گروه های تروریستی شدند.

26 مرداد 1399

جذب سرمایه پیروز؛ پس از شروعی ناب

در چند سال گذشته، سرمایه گذاری خطرپذیر به عنوان یکی از زنجیره های مهم توسعه کارآفرینی فناورانه و نوآورانه در کشور ما رونق گرفته است.

23 مرداد 1399

استقرار گسترده نیروهای گارد ملی اطراف کاخ سفید

با آغاز تظاهرات و اعتراضات در واشنگتن، نیروهای گارد ملی به طور گسترده اطراف کاخ سفید مستقر شده اند.

14 مرداد 1399
تعداد: (153)