ماجرای توقف پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز چیست؟

به گزارش مجله افتخار، خبرنگاران/خوزستان نایب رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به فرایند کند اجرای پروژه میدان دانشگاه شهید چمران، از تزریق منابع اقتصادی در روزهای آینده برای اجرای سریع پروژه اطلاع داد.

ماجرای توقف پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز چیست؟

حجت الله زارع زاده در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد خبرهای منتشر شده مبنی بر تعطیلی پروژه تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: این پروژه متوقف نشده است بلکه در یک بازه زمانی فرایند اجرای این پروژه کند شد.

وی اضافه نمود: در زمان منعقد شدن قرارداد این پروژه بین شهرداری اهواز به عنوان کارفرما و قرارگاه خاتم الانبیاء به عنوان پیمانکار مقرر شد که مقداری از اعتبار این پروژه تامین و بقیه اعتبار به وسیله تهاتر زمین باشد؛ در تهاتر زمین هایی که به وسیله شهردار وقت انجام شد، مشکل حقوقی بین شهرداری اهواز و شهرداری کارون رخ داد و در حال حاضر شهرداری کارون ادعای مالکیت اراضی را دارد.

زارع زاده اعلام کرد: برای اجرای پروژه، تزریق منابع اقتصادی احتیاج است که این فرآیند موجب کند شدن اجرای پروژه شد. با روی کار آمدن شهردار تازه، پیش بینی ها برای تامین منابع اقتصادی در روزهای آینده صورت گرفته است. در این دعوی حقوقی نیز رای به نفع شهرداری اهواز صادر شده است.

نایب رئیس شورای شهر اهواز گفت: صحبت هایی شده است تا نه تنها این پروژه فعال گردد بلکه در دو تا سه شیفت کاری، کار آن پیش رود.

به گزارش خبرنگاران، بر اساس قرارداد منعقدشده بین شهرداری اهواز و قرارگاه خاتم الانبیاء مقرر بود که پروژه تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه شهید چمران اهواز در خردادماه سال جاری به بهره برداری برسد در حالی که با توجه به کندی فرایند کار و ظاهر پروژه، در روزهای گذشته اخباری مبنی بر تعطیل شدن این پروژه منتشر شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1804

به "ماجرای توقف پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای توقف پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید