مسئولان فدراسیون والیبال تصمیم کارشناسی بگیرند

به گزارش مجله افتخار، رضا صفایی در مصاحبه با خبرنگاران، در واکنش به تعویق دو هفته ای مسابقات لیگ برتر والیبال گفت: تعویق مسابقات به ضرر تیم سایپا شد. تیممان در شرایط خوبی قرار داشت و وقفه ایجاد شده تیم را متضرر خواهد کرد. تیم سایپا از محدود تیم هایی است که پیش از آغاز رقابت ها هر 10 روز یک بار از بازیکنان تست کرونا می گرفت و بازیکنان را تحت کنترل داشت.

مسئولان فدراسیون والیبال تصمیم کارشناسی بگیرند

پشت خط زن تیم سایپا تاکید کرد: بازیکنان باید حرفه ای عمل کنند و با توجه به شرایط کشور و ویروس کرونا پروتکل های بهداشتی را بیش تر رعایت کنند تا مسابقات با وقفه های این چنینی روبرو نشوند. سال المپیک را در پیش داریم و برگزاری لیگ پویا تیم ملی را حمایت خواهد کرد. اگر این رویه ادامه دار شود و مسابقات تحت تاثیر کرونا مدام تعطیل شود قطعا تیم ملی ضرر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ورزش را نمی توان تعطیل کرد ادامه داد: خواسته یا نا خواسته کرونا وجود دارد و باید به زندگی با آن عادت کنیم. نمی توان زندگی را تعطیل کرد و ورزش نیز بخشی از زندگی است پس چه بهتر شیوه زندگی کردن با این ویروس را آموزش ببینیم تا کم تر متضرر شویم. امیدورام به زودی ویروس را شکست دهیم و به زندگی عادی بازگردیم.

صفایی تاکید کرد: در سایر کشورها نیز مسابقات ورزشی در حال انجام است، فدراسیون با اتخاذ قوانین جدی می تواند با تیم ها و بازیکنان متخلف برخورد جدی کند. قطعا اگر پروتکل های بهداشتی رعایت شود شاهد کاهش آمار مبتلایان به کرونا در بین بازیکنان هستیم. به هر حال زندگی حرفه ای ورزشکاران سختی هایی دارد و باید این سختی ها را به جان خرید. صحبت هایی مبنی بر متمرکز شدن مسابقات وجود دارد که باید با بررسی کارشناسی تصمیم گیری کنند نه اینکه مجددا در ادامه راه متوجه شوند تصمیم اشتباه بوده است.

صفای در پایان گفت: شاید اگر در ابتدا مسابقات در دو گروه برگزار می شد فشار سفرها کم تر بود و با چنین معضلی امروز روبرو نبودیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1229

به "مسئولان فدراسیون والیبال تصمیم کارشناسی بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان فدراسیون والیبال تصمیم کارشناسی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید