مشارکت همراه اول در پروژه های جهادی عمرانی در سال مانع زدایی ها

به گزارش مجله افتخار، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همسو با نگاه و توجه ویژه به امر محرومیت زدایی، همراه اول بار دیگر در راستای چشم انداز برنامه های مسؤولیت اجتماعی خود، در روزهای آغازین سال 1400 با همکاری مراکز، مؤسسات و قرارگاه های جهادی توجهی ویژه به توسعه امور عمرانی در مناطق محروم و دور افتاده کشور داشته است.

مشارکت همراه اول در پروژه های جهادی عمرانی در سال مانع زدایی ها

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

شرکت ارتباطات سیار ایران در راستای مسؤولیت اجتماعی خود با سرلوحه قرار دادن مقوله مانع زدایی که بخشی از شعار سال 1400 است، اقدام به مشارکت در پروژه های خیرخواهانه با روینمودهای ساخت مدرسه، مسکن، درمانگاه و کلینیک، کارگاه کارآفرین، مسجد و ... نموده است.

نحوه مشارکت همراه اول در اغلب این پروژه ها که بیشتر در مناطق محروم استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد، به شکل تأمین تجهیزات و ملزومات موردنیاز ساخت این اماکن بوده که در این راستا ده ها کانتینر و کانکس به ارزش بیش از 50 میلیارد ریال به مناطق محروم ارسال نموده است.

همچنین بخش قابل توجهی از حمایت های اپراتور اول تلفن همراه مربوط به زمان وقوع حوادث غیرمترقبه یا پس از آن، در برهه های زمانی مختلف و در اقصی نقاط کشور بوده است؛ یکی از این موارد مربوط به زلزله کرمانشاه و ایلام بود که همراه اول به دلیل شرایط جوی و سرمای هوای آن مناطق اقدام به ارسال 1300 کانکس کرد و مبلغ 50 میلیارد ریال را به امر ساخت و بازسازی مدارس مناطق زلزله زده اختصاص داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1551

به "مشارکت همراه اول در پروژه های جهادی عمرانی در سال مانع زدایی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت همراه اول در پروژه های جهادی عمرانی در سال مانع زدایی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید