نیروهای مسلح یمن: به هرگونه تجاوزی پاسخ مناسب می دهیم

به گزارش مجله افتخار، سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن وابسته به انصارالله بیان کرد که ادامه حملات هوایی ائتلاف متجاوز عربستان نشان می دهد که ائتلاف نیت واقعی برای تحقق صلح ندارد.

نیروهای مسلح یمن: به هرگونه تجاوزی پاسخ مناسب می دهیم

به گزارش مجله افتخار، به نقل از سایت النشره، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله گفت: ادامه حملات هوایی ائتلاف عربستان نشان می دهد که این ائتلاف نیت واقعی برای رسیدن به صلح ندارد. نیروهای ما به هرگونه تجاوزی در همان حجم و سطح پاسخ مناسب خواهند داد حتی اگر این حمله صرفا یک حمله هوایی باشد. سامانه دفاع هوایی ما با امکانات خود مقابل هرگونه حملات هوایی می ایستد.

وی گفت: هدف عملیات نظامی ما دفاع از مردم کشورمان است و اگر این هدف به روش مسالمت آمیز محقق گردد این برای ما بهتر است. عملیات نصر من الله در مرحله اول و دوم در صدر قوی ترین، بزرگترین و گسترده ترین عملیات ارتش و کمیته های مردمی بوده است. بیشتر عملیات نیروی پهپادی ما تأسیسات نظامی و حیاتی وابسته به دشمن سعودی را هدف قرار داد

یحیی سریع گفت: تعداد سربازان دشمن که در عملیات ما کشته شدند از هزار کشته ظرف دو ماه گذشته تجاوز نموده است و بیشترشان در عملیات نصر من الله کشته شدند. با هرگونه تشدید وضعیت نظامی مقابله به مثل خواهد شد. محاصره در رأس اقدامات متجاوزانه است و ما با آن به عنوان یک اقدام نظامی تعامل می کنیم و حق داریم که برای لغو محاصره هر اقدامی لازم باشد انجام دهیم.

سریع تأکید کرد که مجموع حملات ائتلاف عربستان بعد از اعلام طرح صلح انصارالله از 300 حمله تجاوز نموده است که تعدادی از حملات تلفات انسانی داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 458

به "نیروهای مسلح یمن: به هرگونه تجاوزی پاسخ مناسب می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای مسلح یمن: به هرگونه تجاوزی پاسخ مناسب می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید