اجرای ستاره ها در برنامه های اینترنتی

به گزارش مجله افتخار، بنیامین بهادری با میزبان اجرا را تجربه نموده و بهرام رادان و محمدرضا گلزار هم در راه پلتفرم های آنلاین هستند

اجرای ستاره ها در برنامه های اینترنتی

طی سال های گذشته ،برخی چهره ها به اجرای برنامه در فضای مجازی و نمایش خانگی روی آورده اند و حضور بازیگران در مقام مجری در فضای مجازی یا نمایش خانگی اتفاق جدیدی نیست، اما این روزها شاهد موج جدید حضور بازیگران در برنامه های اینترنتی هستیم. به تازگی بنیامین بهادری با ویژه برنامه میزبان اجرا را تجربه نموده، شهاب حسینی برنامه همرفیق را در حال انتشار دارد و بهرام رادان و محمدرضا گلزار هرکدام با برنامه جدیدی در راه نمایش خانگی هستند.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خیلی قبل تر از ویژه برنامه میزبان، قصد داشت وارد عرصه اجرا گردد. سال 97 خبری درباره اجرای این خواننده در برنامه تلویزیونی تب تاب منتشر شد، اما در نهایت این برنامه با اجرای باربد بابایی روی آنتن رفت. این اتفاق باعث نشد که بهادری از تصمیم خود برای اجرا در تلویزیون صرف نظر کند. اردیبهشت سال 98 خبر رسید که این خواننده، اجرای برنامه ماه ماه ویژه لحظات افطار را برعهده گرفته، اما این برنامه هم پخش نشد و دلیل آن مخالفت معاون سیما با اجرای سلبریتی ها اعلام شد. به این ترتیب، دومین کوشش بهادری برای تجربه اجرا هم ناکام ماند. این خواننده سال جاری با برنامه میزبان که ویژه روز مادر به وسیله روبیکا منتشر شد، پیروز شد اجرا را تجربه کند. او در این برنامه، میزبان چهره های مشهور بود. اما بنیامین نتوانست اجرای گرم و خوبی داشته باشد و در خوش بینانه ترین حالت صرفا یک میزبان معمولی برای چهره ها بود.

بهرام رادان

بهرام رادان از جدیدترین چهره هایی ا ست که میخواهد برای اولین بار اجرای یک برنامه اینترنتی را تجربه کند. او تا به حال، جز اجرای افتتاحیه سی وچهارمین جشنواره فجر و مراسم حراج آثار هنرهای تجسمی خانه خوبان، تجربه ای جدی در این زمینه نداشته است. علاوه بر این، اجرای برنامه گفت وگومحور با اجرای چنین مراسمی بسیار متفاوت است، به این ترتیب حضور او در نمایش خانگی به عنوان مجری، تجربه متفاوت و ویژه ای برای این بازیگر خواهد بود. هنوز جزئیات رسمی درباره این برنامه منتشر نشده، اما طبق خبری که رسانه سینما ایده آل منتشر نموده، ظاهرا گفت وگومحور است و به وسیله فیلیمو منتشر خواهد شد. رادان به تازگی ویدئویی را منتشر نموده که در اتاق گریم دیده می گردد. او در شرح پست نوشته: به زودی با اتفاقات هیجان انگیز مهمون خونه هاتون میشم و صحت خبر اجرایش را تایید نموده است.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بعد از تجربه ناپیروز اجرای مسابقه برنده باش، بار دیگر ریسک اجرای یک مسابقه را پذیرفته است. فارغ از این که برنده باش از سوی مراجع و رهبر انقلاب مصداق شبه بخت آزمایی شناخته و در نهایت از کنداکتور حذف شد، محمدرضا گلزار در این مسابقه نتوانست توانایی خود را به عنوان یک مجری نشان بدهد. هرچند که صندلی او به عنوان ستاره سینما و حضورش در تلویزیون، برای جلب توجه مخاطبان کافی بود و این مسابقه بینندگان زیادی داشت، اما عملکرد گلزار در صندلی مجری پیروز نبود. اکنون او پس از گذشت یک سال از برنده باش با مسابقه جدیدی به نام هفت خان به اجرا بازگشته است. بنابر خبری که هفت صبح منتشر نموده، این برنامه نوروز رونمایی خواهد شد.

منبع: همگردی
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1475

به "اجرای ستاره ها در برنامه های اینترنتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای ستاره ها در برنامه های اینترنتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید