ارسال ایمیل زمان بندی شده در جی میل

به گزارش مجله افتخار، گوگل قصد دارد قابلیتی را ارائه دهد که با کمک آن کاربران می توانند پیام ها را طوری زمان بندی کنند که در زمان و تاریخی خاص برای دیگران ارسال شود.

ارسال ایمیل زمان بندی شده در جی میل

گوگل به کاربرانش اجازه می دهد تا زمان ارسال یک نامه الکترونیک از جی میل را از قبل زمان بندی کنند. اکنون قرار است ویژگی مشابهی در بخش پیام های گوگل (Google Messages) ارائه شود.

این ویژگی زمان بندی ارسال (Schedule Send) نام دارد و به کاربران اجازه می دهد تا در زمان دلخواه پیامی به دریافت کننده ارسال کنند. طبق گزارش وب سایت اندروید پلیس، نخستین بار در نوامبر 2020 میلادی این ویژگی برای تعداد محدودی از کاربران ارائه شد، اما اکنون قرار است به طور گسترده تر عرضه شود.

استفاده از قابلیت زمانبندی ارسال بسیار ساده است. هنگامیکه پیامی تایپ می شود، کافی است کاربر دکمه ارسال را فشار دهد و نگه دارد. سپس یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چند بازه زمانی و تاریخ از پیش مشخص شده وجود دارد که کاربر می تواند از بین آنها زمان ارسال پیام را انتخاب کند.

همچنین گزینه ای برای انتخاب زمان و تاریخ از سوی کاربر وجود دارد. کاربر باید پس از تکمیل این مرحله گزینه ارسال را فشار دهد و محتوا با برچسب پیام زمان بندی شده مشخص می شود.

کاربران می توانند پیام را قبل از زمان و تاریخ ارسال آپدیت یا حذف کنند. همچنین آنها می توانند پیام را به طور آنی ارسال کنند. همچنین باید توجه داشت پیام در صورتی ارسال می شود که در موعد مقرر موبایل روشن یا به اینترنت متصل باشد.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1497

به "ارسال ایمیل زمان بندی شده در جی میل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال ایمیل زمان بندی شده در جی میل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید