باشگاه نباید مقابل شجاع کم می آورد، مدیریت پرسپولیس ترسو است

به گزارش مجله افتخار، محمد صادقی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به عملکرد پرسپولیس قبل از اعمال محرومیت از سوی فیفا در جابجایی تابستانی گفت: به نظرم یکی از بهترین فصل های جابجاییی پرسپولیس را نسبت به سال های اخیر شاهد بودیم. یحیی گل محمدی سرمربی این تیم هیچ مسئله ای بابت بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا نداشت که نشان می دهد این تیم توان لازم برای ادامه راستا موفقیت خود را دارد.

باشگاه نباید مقابل شجاع کم می آورد، مدیریت پرسپولیس ترسو است

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: بهترین های فصل گذشته لیگ برتر به پرسپولیس آمدند تا حالا طرفداران پرسپولیس شاهد مجموعه ای از بازیکنان باشند که همگی در سطح ایده آل قرار دارند. نیمکت پرسپولیس بدون شک قوی تر از سال های قبل خواهد بود. عملکرد این تیم خیلی خوب بوده است. در مجموع باید گفت عملکرد این تیم در جابجایی بهتر از هر باشگاه دیگری بوده است. پرسپولیس یک سر و گردن بالاتر از بقیه تیم های لیگ برتر است.

وی درباره بحث های بوجود آمده در مورد ماندن شجاع خلیل زاده توضیح داد: آنطور که من شنیده ام قرارداد شجاع از لحاظ اقتصادی خیلی پایین بوده است. بازیکن حق دارد انتظار داشته باشد وقتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه قرار بگیرد اما حق ندارد باشگاه را تهدید به جدایی کند. آیا اگر پرسپولیس در رده های میانی قرار می گرفت بازیکنان پرسپولیس رقم قراردادهای خود را کاهش می دادند؟! به هر حال خلیل زاده قراردادش را بسته بود و نباید انتظار تغییر مداوم آن را می داشت.

صادقی درباره رفتار مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: من درباره شخص رسول پناه نظری نمی دهم. به هر حال او توانست بدهی های گذشته را پرداخت کند. رسول پناه بازیکنان خوبی هم گرفت اما نکته من درباره ترکیب مدیران پرسپولیس است. متاسفانه مدیران غیر ورزشی را آورده اند و آنها از هر اهرم فشاری می ترسند. شجاع بازیکن فوق العاده ای است و واقعاً کمتر کسی می تواند مثل او بازی کند اما نباید مدیریت جلوی او از قوانین خود می گذشت و کم می آورد.

وی درباره پیش بینی خود درباره دفاع این تیم از عنوان قهرمانی در لیگ برتر گفت: قطعاً بیشترین شانس را باید به این تیم داد. آنها از لحاظ روانی رشد زیادی نموده اند. بازیکنان خیلی خوبی هم در اختیار دارند اما واقعاً در فوتبال نمی توان چیزی را پیش بینی کرد.

صادقی در انتها راجع به شانس قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان 2020 آسیا اضافه کرد: بدون شک پرسپولیس در آسیا قهرمان می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1238

به "باشگاه نباید مقابل شجاع کم می آورد، مدیریت پرسپولیس ترسو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه نباید مقابل شجاع کم می آورد، مدیریت پرسپولیس ترسو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید