جاودانی: برای پرونده بازیکن گابنی گل گهر در حال استعلام از چند مرجع مختلف هستیم، گزارشی از دربی به دست ما نرسیده است

به گزارش مجله افتخار، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد این کمیته در پرونده شکایت چند باشگاه از گل گهر سیرجان در حال استعلام از مراجع مختلف است.

جاودانی: برای پرونده بازیکن گابنی گل گهر در حال استعلام از چند مرجع مختلف هستیم، گزارشی از دربی به دست ما نرسیده است

رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره آخرین شرایط شکایت باشگاه های استقلال، سپاهان و پیکان از باشگاه گل گهر به علت استفاده این باشگاه از یک بازیکن گابنی گفت: همانطور که می دانید ما نمی توانیم درباره شرایط پرونده صحبت کنیم، اما می توانم بگویم که در حال استعلام از مراجع مختلف هستیم.

وی درباره اینکه به نظرش چه زمانی رأی این پرونده صادر خواهد شد، گفت: ما از مراجع مختلف استعلام گرفته ایم و طبیعتاً تا جواب آنها بیاید، کمی زمان خواهد برد. این را فقط بگویم که روز گذشته (دوشنبه) جلسه ای در همین خصوص برگزار گردید و از ساعت 14 تا 19 فقط در خصوص همین پرونده بحث کردیم. این پرونده از ابعاد مختلف احتیاج به آنالیز دارد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اینکه در هفته های اخیر اعتراضات به داوری در جریان بازی و نشست های خبری به اوج خود رسیده است و آیا پرونده ای در این خصوص در کمیته انضباطی تشکیل شده است یا خیر؟، توضیح داد: برای تشکیل پرونده یا باید تخلف جزو ماده 71 آیین نامه انضباطی (توهین، افترا، نشر اکاذیب) باشد یا اینکه شاکی خصوصی وجود داشته باشد. حالا این شاکی خصوصی می تواند شخص داور یا کمیته داوران باشد. در همین زمینه هم یکی دو شکایت داشتیم و پرونده تشکیل شده است.

آیا برای دربی و اعتراضات و مصاحبه ها علیه داوری نیز پرونده تشکیل شده است؟، جاودانی در واکنش به این پرسش گفت: خیر! فعلاً هیچ گزارش از دربی به دست ما نرسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1939

به "جاودانی: برای پرونده بازیکن گابنی گل گهر در حال استعلام از چند مرجع مختلف هستیم، گزارشی از دربی به دست ما نرسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاودانی: برای پرونده بازیکن گابنی گل گهر در حال استعلام از چند مرجع مختلف هستیم، گزارشی از دربی به دست ما نرسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید