جزییات شکایت علی علیپور از باشگاه پرسپولیس

به گزارش مجله افتخار، چرا باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت مهاجم اسبقش محکوم شد؟

جزییات شکایت علی علیپور از باشگاه پرسپولیس

ماجرا از این قرار است که علی علیپور پس از جدایی از جمع قرمز ها در انتها لیگ نوزدهم حاضر به تمدید قرارداد خود با این باشگاه نشد تا راهی لیگ حرفه ای پرتغال گردد. این که در آن مقطع از باشگاه پرسپولیس طلبکار بود، اما مدیرعامل وقت یعنی مهدی رسول پناه از پرداخت مطالبات به جای مانده و آپشن های قرارداد او صرف نظر نموده و جلسه اش مدیر برنامه های این بازیکن هم به نتیجه ای نمی رسد تا علیپور که با مدیران بعدی پرسپولیس هم برای دریافت مطالباتش به توافق نرسیده بود. نهایتا مجبور به شکایت از باشگاه اسبقش گردد.

با توجه به رای صادره باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ 9 میلیارد و 10 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 196 میلیون و 418 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد، بعلاوه کمیته شرایط نسبت به دعوی خواستار به اندازه 900 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

علی علیپور، چند فصلی در پرسپولیس بازی می کرد و از این تیم راهی تیم ماریتیموی پرتغال شد تا بتواند با درخشش در لیگ های اروپایی پیراهن تیم ملی را بر تن کند، اما نمایش نسبتا خوب او در لیگ پرتغال و حتی انتقال به تیم ژیل ویسنته موجب نشد تا او بتواند به آرزویش برسد.

منبع: فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 25 مهر 1401 بروزرسانی: 25 مهر 1401 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 2108

به "جزییات شکایت علی علیپور از باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات شکایت علی علیپور از باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید