حضور مهرداد میناوند در یک سریال تلویزیونی

به گزارش مجله افتخار، پیمان عباسی نویسنده فیلمنامه سریال افسر نمونه بیان نمود که این مجموعه فضایی شیرین و خانوادگی دارد.

حضور مهرداد میناوند در یک سریال تلویزیونی

مهر/ پیمان عباسی نویسنده فیلمنامه سریال افسر نمونه اعلام کرد که این مجموعه فضایی شیرین و خانوادگی دارد. مهدی فرجی تهیه کننده افسر نمونه در مراسم افتتاحیه این سریال که شب گذشته اول اسفند برگزار گردید، گفت: این کار قرار بود زودتر از اینها کلید بخورد و حالا امیدواریم با همکاری پیمان عباسی که فیلمنامه سریال را می نویسد آن را زودتر به فراوری دربیاوریم. وی ادامه داد: سریال دوم اسفند در شهرک راه آهن کلید می خورد و من متشکرم که به ما اعتماد شد تا در شرایط سخت بودجه ای سازمان این کار به فراوری برسد. مسعود آب پرور کارگردان سریال افسر نمونه نیز در این مراسم مطرح کرد: این کار یک ملودرام شاد است و فکر می کنم در جمعی هم که ما داریم در چند ماهی که ما همکار هستیم چیزی جز شادی با ما همراه نخواهد بود.

وی با اشاره به انتخاب این فیلمنامه برای کارگردانی توضیح داد: وقتی من قرار است کاری را بسازم طبیعتا بیشتر سلیقه های خود را رعایت می کنم و وقتی برای کاری دعوت می شوم ممکن است گزینه های انتخاب گسترده تر گردد و زمانیکه آقای فرجی مرا برای این کار دعوت کرد بدون هیچ شک و شبهه ای آن را پذیرفتم.

پیمان عباسی نویسنده سریال نیز ابتدا به همکاری خود با مهدی فرجی اشاره و اعلام کرد: ما سابقه زیادی در همکاری با یکدیگر داریم، فرجی زمانی که به عنوان مدیر در سازمان مشغول به کار بود در حوزه فیلمنامه به ضدت متخصص و درام شناس بود و رابطه ما به گونه ای بود که اگر در سایر کارها نکته ای وجود داشت درباره آنها با هم حرف می زدیم.

وی درباره حضورش به عنوان نویسنده در سریال افسر نمونه اظهار کرد: وقتی من فهمیدم که فرجی قرار است تهیه کنندگی این کار را بر عهده داشته باشد بسیار راضی شدم. طرح که به من ارایه شد ابتدا دیدم ساختاری اپیزودیک دارد و مامور دوپینگی بود که در هر قسمت سراغ یک داستان می رفت. ما مجبور شدیم ساختار و فرایند قصه را تا حدی تغییر دهیم و حالا به نوعی یک سریال خانوادگی است که فضایی شیرین دارد.

محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، اتابک نادری، زهیر کمک، پیمان عباسی نویسنده، مسعود آب پرور، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما، حامد آهنگی، هلیا امامی و چند تن دیگر از عوامل سریال در این مراسم حضور داشتند. همچنین با توجه به مضمون داستان که به ورزش و فوتبال اشاره دارد مهرداد میناوند نیز یکی از مهمانان این مراسم بود.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1222

به "حضور مهرداد میناوند در یک سریال تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مهرداد میناوند در یک سریال تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید