داورزنی: برنامه های فوتبال مورد حمایت وزیر ورزش است، درباره تیم امید همه چیز را به جان خریدیم

به گزارش مجله افتخار، برنامه های فدراسیون فوتبال از زمان حضور مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به دلیل حساسیت مردم با حمایت کامل همراه بوده است.

داورزنی: برنامه های فوتبال مورد حمایت وزیر ورزش است، درباره تیم امید همه چیز را به جان خریدیم

به گزارش مجله افتخار، محمدرضا داورزنی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: از زمان حضور آقای مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان تمام برنامه های فدراسیون فوتبال برای تیم های ملی مورد حمایت قرار گرفته و این وزارتخانه پشتیبان و حامی فوتبال ملی ایران بوده و برای حضور پرقدرت در جام ملت های آسیا هم فدراسیون را مورد حمایت قرار داده است.

وی اهمیت نتایج تیم های ملی فوتبال را مورد توجه قرار داد و اضافه نمود: از زمان حضور آقای سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان هر برنامه ای فدراسیون فوتبال ارائه داده با حمایت وزارت ورزش و جوانان همراه بوده و بعید می دانم در طی این دو سال گذشته با برنامه ای در جهت حمایت تیم ملی مخالفت نموده باشیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: برنامه های فدراسیون فوتبال برای حضور تیم های ملی در رقابت های جهانی با پشتیبانی کامل وزارت ورزش و جوانان همراه گردیده است و حتی در ارتباط با تیم فوتبال امید هم همه چیز را به جان خریدیم و حمایت لازم را برای برنامه ریزی این تیم به منظور آماده سازی برای المپیک 2020 انجام دادیم تا انتظار طولانی مدت مردم در راهیابی به المپیک هم انتها یابد.

داورزنی توضیح داد: برنامه های فدراسیون فوتبال از تمدید قرارداد کی روش تا آماده سازی و بازی های تدارکاتی از سوی وزارت ورزش و جوانان مورد حمایت قرار گرفته و وزارت ورزش و جوانان به دلیل جامعه مخاطب گسترده ای که دارد همیشه در کنار فدراسیون فوتبال بوده و برای حضور پرقدرت در جام ملت های آسیا هم حمایت لازم را انجام داده ایم.

وی اهمیت رشته های مختلف از جمله کشتی، ووشو، وزنه برداری، تکواندو و دیگر رشته ها را مورد توجه قرار داد و گفت: همه رشته ها برای ما مورد توجه هستند و فوتبال هم به دلیل جامعه مخاطب فراوان و حساسیت فوق العاده روی نتایج آن ویژه مورد توجه قرار گرفته است و با درک حساسیت مردم وزارت ورزش و جوانان هم حمایت، نظارت و راهنمایی لازم را از این رشته انجام داده است.

داورزنی گفت: آنچه مسلم است در مسائل داخلی فدراسیون فوتبال فقط نظارت اجمالی داریم، اما همواره نقش حمایتی داشته و در زمینه حضور ایران در جام ملت های آسیا نیز حمایت ها استمرار دارد تا ان شاالله انتظار مردم محقق گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 65

به "داورزنی: برنامه های فوتبال مورد حمایت وزیر ورزش است، درباره تیم امید همه چیز را به جان خریدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: برنامه های فوتبال مورد حمایت وزیر ورزش است، درباره تیم امید همه چیز را به جان خریدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید