سلطانی فر: آرامش در ارکان اصلی ورزش زمینه ساز توسعه خواهد بود

به گزارش مجله افتخار، وزیر ورزش و جوانان آرامش ایجاد شده در چهار رکن اصلی ورزشی کشور را زمینه ای برای توسعه ورزش ارزیابی کرد.

سلطانی فر: آرامش در ارکان اصلی ورزش زمینه ساز توسعه خواهد بود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در نشست معاونان و مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان با معاون اول رئیس جمهور که عصر امروز برگزار گردید، از جهانگیری به عنوان یار و یاور جدی جامعه ورزش و جوانان نام برد و گفت: جهانگیری همواره در برنامه های مهم ملی و بین المللی دعوت ما را پذیرفته و ما به عنوان یاور جدی روی حمایتش حساب باز کردیم.

وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: در بسیاری از مواردی که در عرصه ورزش و جوانان به مشکل برخورد می کنیم، جهانگیری با روی باز و با استفاده از همه امکان و اقتداری که دارد، مسائل را حل، گره ها را باز و جهت را هموار می نماید و ضروری است شهادت بدهم که در همه شرایط سخت و تنگناها که وجود داشته ، معاون اول رئیس جمهور با تمام توان به ما یاری کرد تا در حرکت رو به توسعه، وظایفی برعهده داریم و اهدافی که در دولت بوده، پیروز باشیم.

سلطانی فر آرامش موجود در ورزش کشور و وفاق و همدلی بین وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ها را خوب توصیف و آرامش ایجاد شده در چهار رکن اصلی ورزشی کشور را زمینه ای برای توسعه ورزش ارزیابی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1079

به "سلطانی فر: آرامش در ارکان اصلی ورزش زمینه ساز توسعه خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: آرامش در ارکان اصلی ورزش زمینه ساز توسعه خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید