فال روزانه شنبه 17 آذر 1397

به گزارش مجله افتخار، فال روزانه 17 آذر 1397: یک روز جدید و یک آغاز تازه. همه چیز در خصوص آغاز دوباره زندگی است. پس وقتی سفر جدیدی را آغاز می کنید، با خواندن فال روزانه خود بفهمید که خبرنگاران ها برای شما چه دارند.

فال روزانه شنبه 17 آذر 1397

فال روزانه شنبه 17 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - هفده روز از آذرماه گذشت و تولد شما فرا رسید، تولدتان مبارک دوست عزیز. فعال، پر انرژی، هوشیار و زیرک هستید. این نعمت هایی است که خدا به شما داده و می توانید از آن ها نهایت بهره را ببرید. شما از قدرت تخیل ویژه ای برخوردارید که این موضوع باعث پیروزی شما بر هر رقیبی می گردد. سال جاری سال بخت شماست. دست به هر کاری که زنید در آن پیروز خواهید شد چه ان موضوع اقتصادی باشد چه عاطفی. شرکت در فعالیت هایی که تخیل شما را به چالش می کشد باعث رشد فکریتان می گردد. اگر تا این زمان عشقتان را یافته اید احتمالا منجر به ازدواج خواهد شد و اگر هنوز تنها هستید ادامه سال فرصت مناسبی برای پیدا کردن نیمه گمشدتان است.

فروردین

امروز با موانع بسیار در راستا رسیدن به خواسته هایتان روبه رو خواهید شد، چه این خواسته ها کوچک باشند چه عظیم. دلسرد نشویداین موضوعات آنقدر کوچک هستند که نمی توانند خدشه ای در عملکرد شما وارد نمایند. در واقع شما فردی هستید که شکست خوردن را دوست ندارید، پس با عزمی قوی تر به ادامه راستا خواهید پرداخت. با این حال مواظب باشید که دچار غرور کاذب نشده و از هدایت های دیگران نیز استفاده نمایید.

اردیبهشت

اینکه شما فردی باهوش هستید بر هیچ کسی پوشیده نیست ولی دلیلی بر انجام کارها بدون مشورت نیست. شما در تصورتان برنامه ای بی عیب و نقص چیده اید. برنامه ای که حتی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید به نتیجه خواهد رساند. کمی صبر کنید در واقع این تنها تصورات شماست، برنامه شما دارای ایراداتی اساسی است که در حال حاضر خودتان متوجه آن ها نیستید. شما نباید بیش از حد توان خود مسئولیت بر عهده بگیرید. قبول نکردن یک کار خیلی بهتر از آن است که به بد قولی منجر گردد.

خرداد

امروز از آن روزهایی است که میل به عظیمنمایی در وجودتان فوران نموده است. اما خودتان هم می دانید که چندان در این زمینه پیروز نخواهید بود چرا که شما ذاتا فردی خودنما نیستید. بهتر است به جای حرف زدن و غلو کردن در عمل توانایی های خود را به رخ دیگران بکشید. در هر صورت امروز به نظر می رسد هر چه سرتان در کار خودتان باشد کمتر مورد قضاوت دیگران قرار خواهید گرفت.

تیر

امروز بهتر است به خودتان کمی استراحت دهید. هر چند از صبح که بلند شده اید و فقط در فکر انجام کارهای عقب افتاده تان هستید. گویی که امروز روز آخر دنیاست و فردایی وجود نخواهد داشت. این استراحت کوتاه می تواند انرژی از دست رفته تان را بازیابی کند. اگر تمام تواننتان را امروز مصرف کنید دیگر نیرویی برای ادامه کار در روزهای آینده نخواهید داشت.

مرداد

امروز به راحتی می توانید به تمام برنامه هایی که ریخته اید برسید. حتی در آخر روز باز هم وقت اضافی خواهید آورد که بهتر است این فرصت را غنیمت شرده و با دوستان صمیمتان به اشتراک گذارید. البته همه این ها به شرطی انجام خواهید گرفت که در حین انجام کار تمام تمرکزتان روی آن باشد. امروز ممکن است با حرف زدن درباره احساساتتان مسائلی را به وجود آورید. قبل از به زبان آوردن هر مسئله احساسی خوب به عواقب گفتنش فکر کنید. اگر برای کارهایی که فردا می خواهید انجام دهید باید چیزی را آماده کنید این کار را برای آخر شب نگذارید و زودتر دست به کار شوید.

شهریور

مروز به شدت احساس احتیاجی در رابطه با ایجاد تغییری در زندگی می کنید. تغییری که بتواند حل و هوایتان را از این یکنواختی خارج نموده و کسالتتان را رفع کند. البته شما خیلی هم اهل ریسک کردن و ایجاد تغییر در زندگی نیستید. بیشتر از تغییر هراس دارید تا این که شوق انجام آن را داشته باشید. بهتر است برای ایجاد تعادلی بین تغییر و ثابت ماندن از مهارت های تخصصیتان بهره ببرید. دکوراسیون اتاقتان را عوض نموده یا تغییری در راستا رفت و آمد به محل کارتان را عوض کنید.

مهر

امروز از بودن در کنار دوستانی که با شهامت مسئولیت های دست و پا گیرشان را کنار گذاشته و در جمع محبت آمیز قرار می گیرند لذت می برید. خود شما هم در آرزوی رسیدن به چنین توانایی هستید. اینکه به راحتی به توانید کارهای پیش پا افتاده و وقت گیر را کنار گذاشته و در کنار دوستان از زندگیتان لذت ببرید. البته بهتر است امروز به فکر عملی کردن آن نباشید چرا که تا فردا نظرتان تغییر خواهد نمود. احساسی که مدت هاست مخفی نموده اید امروز سر بر خواهد آورد ولی مراقب باشید که این احساس آزادی شما را به سمت بی مسئولیتی سوق ندهد.

آبان

ایده هایی که امروز به ذهنتان می رسند هر چند که خیلی خلاقانه بوده ولی چندان عملی نیستند. همین که به فکر عملی کردن آن باشید یکی یکی موانع بر سر راهتان خواهند آمد. اما دقت کنید که همین موانع می توانند در نقش امدادهای غیبی برایتان عمل نمایند. امدادهایی که علاوه بر کسب تجربه به هموار کردن راستا و پیشرفت بیشتر نیز یاری خواهند کرد. اطلاعاتی که امروز به دست می آورید و آنچه یاد می گیرید حتی اگر به بهای سنگینی به دست بیاید در آینده خیلی به کارتان خواهد آمد.

آذر

امروز با اراده محکمی به دنبال رسیدن به مقاصدتان هستید، اما تصمیم دریافت برایتان بسیار سخت شده است. شما بایستی بدانید که هر هدف چه اولویتی برایتان خواهد داشت و سپس آغاز به کار کنید. تا زمانی که پیشرفت را احساس ننموده اید دست از کوشش برندارید. شما امروز خواهید توانست با مسائل خود با اعتماد به نفس روبرو شوید؛ شاید دیگران شما را به داشتن اعتماد به نفس کاذب متهم نمایند، ولی آنها کاملا در اشتباهند. پذیرفتن ترس ها و ضعف هایتان به شما یاری خواهد نمود تا شرایط بحرانی را پشت سر گذاشته و از این دریای طوفانی نجات یافته و پیروز میدان شوید.

دی

امروز اصلا تمایلی به ایجاد تغییر در راستا راهتان ندارید. حتی اگر به شما گفته گردد که این راستا میانبر بوده و خیلی زودتر به نتیجه می رسید بازهم علاقه ای به تغییر در آن خواهید داشت. شما به راحتی نمی توانید خود را با ناشناخته ها تطبیق دهید. معمولا فردی هستید که بدون هیچ تاخیری به تعهدات خود عمل می کنید ولی در حال حاضر دغدغه های فکریتان مانع انجام تعهداتتان شده است.

بهمن

امروز تمام تمرکز و حواستان درگیر آینده شده است. آنقدر مشغولیات فکری دارید که زمان حال را به کلی فراموش نموده اید. با این حال اگر کار مهمی برای انجام دادن داردی بهتر است خیال پردازی را کنار گذاشته و روی کارتان متمرکز شوید. اگر قلبتان امروز چیزی بخواهد حتی با وجود ترس ها و نگرانی هایی که حس می کنید مغزتان به هیچ عنوان نخواهد توانست آن را محدود کند. احتیاجهای برآورده نشده تان سر راه احساس خوشبختی شما قرار گرفته اند و نمی گذارند از شرایط فعلیتان راضی باشید.

اسفند

امروز احساس می کنید فرصتی برایتان پیش آمده که شاید در زندگی یکی دوبار بیشتر برایتان پیش نیاید. پس به هر قیمتی که شده می خواهید آن را از دست نداده و از فرصت پیش رو تمام و کمال استفاده نمایید. مدتی است که روی پروژه ای مشغول به کارید ولی نتیجه ای دلخواه بدست نیامده است. دلسرد نشوید و با جنگندگی بیشتر برای رسیدن به هدفتان کوشش کنید. حتی اگر احتیاج است کمی استراحت نموده و مجددا برای پروژه پیش رو کوشش کنید.

منبع: setare.com
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1436

به "فال روزانه شنبه 17 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شنبه 17 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید