مورچه ای ها نیم میلیاردی شدند، استقبال از فیلم در چین

به گزارش مجله افتخار به نقل از ددلاین، مرد مورچه ای و زنبورک با فروش 24 میلیون دلاری در چین در روز افتتاحیه اش موفق شد فروش جهانی اش را از مرز 500 میلیون دلار فراتر ببرد.

مورچه ای ها نیم میلیاردی شدند، استقبال از فیلم در چین

این فیلم که محصول مشترک دیزنی/مارول است با وجود سایز کوچک بازیگرانش در چین فروشی بزرگ کرد و در روز جمعه نزدیک به 24 میلیون دلار فروخت.

در حالی که این فیلم تا پنجشنبه در باکس آفیس دنیای فروش 471.5 میلیون دلاری را ثبت نموده بود به مدد فروش در چین، در یک روز از مرز 500 میلیون دلار عبور کرد.

این فیلم که ادامه ای بر فیلم قبلی مرد مورچه ای است چهارمین فروش بالای افتتاحیه در میان فیلم های دنیا داستانی مارول در چین را کسب نموده است.

قهرمان مورچه ای مارول این بار ماموریت جدیدی دارد و باید برابر زنبورکی با بازی اوانجلین لیلی بایستد. پل راد بار دیگر نقش خودش یعنی مرد مورچه ای را ایفا نموده و پیتون رید نیز بار دیگر بر جایگاه کارگردانی این فیلم نشسته است. مایکل داگلاس، میشل فایفر و لارنس فیشبورن دیگر بازیگران این فیلم هستند که از 6 جولای اکران گردیده است.

انتقام جویان: عصر اولتران، انتقام جویان: جنگ ابدیت و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی بالاتر از این فیلم ایستاده اند.

در بازار بین المللی مرد مورچه ای و زنبورک تا روز پنجشنبه فروشش را به 261.8 میلیون دلار رسانده بود و با توجه به فروش داخلی آمریکا این فیلم اکنون نیم میلیارد دلاری گردیده است.

این در حالی است که این فیلم هنوز در بازار آمریکا خوب می فروشد و ژاپن نیز قرار است آن را از 31 آگوست اکران کند.

پنج بازار بزرگ این فیلم به جز چین، تا روز پنجشنبه شامل کره جنوبی با فروش 42.4 میلیون دلار، بریتانیا با فروش 18.9 میلیون دلار، مکزیک با فروش 15 میلیون دلار، استرالیا با فروش 14.6 میلیون دلار و فرانسه با فروش 14.1 میلیون دلار بوده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 22

به "مورچه ای ها نیم میلیاردی شدند، استقبال از فیلم در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورچه ای ها نیم میلیاردی شدند، استقبال از فیلم در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید