نیکبخت: آقایان خیلی راحت 50 میلیون طرفدار را بازی دادند، در صورت جدایی قائدی فشار زیادی به تیم می آید

به گزارش مجله افتخار، پیشکسوت تیم استقلال گفت: از دو ماه قبل می دانستیم که ورود استراماچونی با توجه به اعلام وزارت ورزش ممنوع است، اما آقایان خیلی راحت 50 میلیون طرفدار را بازی دادند.

نیکبخت: آقایان خیلی راحت 50 میلیون طرفدار را بازی دادند، در صورت جدایی قائدی فشار زیادی به تیم می آید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علیرضا نیکبخت واحدی در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان گفت: از دو ماه قبل می دانستیم که ورود استراماچونی با توجه به اعلام وزارت ورزش ممنوع است و خیلی سخت با احساسات و عواطف مردم بازی شد. آقایان خیلی راحت 50 میلیون طرفدار را بازی دادند.

وی اضافه کرد: این کادری که اکنون به استقلال آمده اند سال ها در این تیم خون دل خورده و زحمت کشیدند همه ما استقلالی ها برای مربیان جدید این تیم آرزوی موفقیت می کنیم.

بازیکن اسبق استقلال درباره شرایط این تیم برای کسب قهرمانی لیگ برتر شرح داد: خیلی زود است از الان بخواهیم استقلال را واکاوی کنیم شیر همواره شیر می ماند اگر چه پیر باشد.الان نمی توان گفت استقلال قهرمان می گردد یا در صدر جدول قرار می گیرد اما اطمینان دارم اگر این کادر دلسوز یک ماه قبل برای استقلال انتخاب می شد راحت تر می توانستند بازیکن جذب نموده و با این تیم کار نمایند. حتی برنامه اردویی هم راحت تر در نظر گرفته می شد با این وجود جای خوشحالی دارد کادری به استقلال اضافه شده که همه اعضای آن خاک تیم را خورده اند و هدف شان سربلندی این تیم است.

نیکبخت درباره درخواست بعضی بازیکنان استقلال برای افزایش مبلغ قراردادشان شرح داد: متأسفانه مدیریت ضعیفی که در استقلال وجود داشته چنین قراردادی را با بازیکن امضا می نماید. مدیران قبلی صاحبخانه استقلال نبودند و با توجه به اینکه می دانستند مستأجر و رفتنی هستند فقط با احساسات طرفداران بازی نموده و بازیکن هایی قرارداد بستند که همه می دانیم این کار را برای افتخارآفرینی برای خودشان انجام دادند.

وی اضافه کرد: نمی توان به بازیکنی ایراد گرفت زیرا شاید وی برای جدایی ترغیب گردد اما جدایی بازیکنی سخت است که محصول باشگاه استقلال بوده و سال ها برای این تیم زحمت کشیده این موضوع برای ما دردآور است.

پیشکسوت تیم استقلال اظهار داشت: میلچ و شیخ دیاباته جزو بازیکنان خارجی هستند که در سال های اخیر برای استقلال فوق العاده عمل کردند اگر قرارداد آنها تمدید گردد استقلال نیمی از راه را رفته و دست محمود فکری بازتر خواهد بود.

نیکبخت درباره اظهارات اخیر خود مبنی بر فروش مهدی قائدی گفت: خدا نکند این اتفاق بیفتد اما وقتی می گویند قائدی را با قیمت پایین و راحت نمی فروشیم مرا یاد ماجرای الهیار صیادمنش می اندازد که می گفتند پول فروش وی را به مربیان قبلی یعنی شفر و استراماچونی دادیم. وقتی خودشان می گویند قائدی را ارزان نمی فروشیم من را به این استنباط می رساند که شاید مهدی را فروخته باشند اما امیدوارم چنین اتفاقی رخ نداده باشد زیرا طرفدار صبری دارد و تا جایی می تواند تحمل کند در صورت جدایی قائدی فشار زیادی به تیم می آید و این اتفاق نباید برای استقلال رخ بدهد.

وی توضیح داد: مهدی سرمایه باشگاه استقلال است و مطمئنا مدیران حال حاضر و سرمربی محترم این تیم کاری می نمایند تا قائدی بماند زیرا وی سرمایه باشگاه بوده، باشگاه استقلال برای خود من یک ویترین بود در حالی که از چند باشگاه خارجی پیشنهاد داشتم باید قائدی را هم حفظ نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1197

به "نیکبخت: آقایان خیلی راحت 50 میلیون طرفدار را بازی دادند، در صورت جدایی قائدی فشار زیادی به تیم می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکبخت: آقایان خیلی راحت 50 میلیون طرفدار را بازی دادند، در صورت جدایی قائدی فشار زیادی به تیم می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید