کاراته

چهار تیم به دنبال صعود، خیال آسوده دانشگاه آزاد و پاس

به گزارش خبرنگاران، از هفته پایانی دور برگشت رقابت های سوپر لیگ کاراته باشگاه های کشور فردا پنجشنبه 15 دیدار برگزار می شود که در نهایت تیم های اول و دوم هر گروه جواز حضور در مرحله نیمه نهایی راه دریافت خواهند کرد.

4 فروردین 1399

مدال برنز بر گردن صالح اباذری، نخستین مدال ایران در لیگ جهانی

به گزارش خبرنگاران به پاریس، صالح اباذری در مبارزه رده بندی وزن 84+ کیلوگرم به ملاقات طارق حمدی از عربستان رفت و با کسب پیروزی 3 بر صفر به نشان برنز دست یافت. این نخستین مدال تیم ملی کاراته در رقابتهای لیگ جهانی بود.

24 اسفند 1398

مهین فرهادی زاد: به مدال آوری بانوان در المپیک توکیو امیدواریم

مهین فرهادی زاد در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به اینکه بودجه فدراسیون های ورزشی برای هزینه در بخش بانوان تعیین است، گفت: طبق تفاهم نامه اقتصادی که میان وزارت ورزش و فدراسیون ها منعقد می گردد بودجه ای به فدراسیون ها برای هزینه کرد در بخش قهرمانی بانوان...

13 بهمن 1398

حضور ایران با 10 کاراته کا در لیگ جهانی، استقبال کشورها خوب نیست!

به گزارش خبرنگاران، در فاصله 10 روز تا خاتمه مهلت ثبت نام حضور در رقابتهای لیگ جهانی سری A در شیلی، تنها 182 کاراته کا از 39 کشور ثبت نام نموده اند. به نظر می رسد حوادث داخلی چند وقت اخیر در عدم استقبال ستاره های کاراته جهان از این مسابقات بی تاثیر نباشد.

12 بهمن 1398

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، فرجی: بعضی مسائل اجازه نداد طلاهای بیشتری بگیریم

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه بعضی مسائل اجازه نداد تا تیم ایران به طلاهای بیشتری برسد٬ گفت: حق تیم مردان ایران٬ 4 نشان طلا بود.

6 بهمن 1398

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، علیپور: در ملاقات نهایی عملکرد خوبی نداشتم، دریافت اخطار باعث شد تمرکز کافی نداشته باشم

دارنده نشان نقره مسابقات کاراته بازی های آسیایی گفت: در فینال مقابل کاراته کای چینی عملکرد خوبی نداشتم و شرمسار مردم شدم.

3 بهمن 1398