آمارهای مهم برای طلا و دلار

به گزارش مجله افتخار، خبرنگاران : آخرین مطالعه نشان می دهد که آمریکا در حال نزدیک شدن به شرایط عادی است ، اما آخرین مرحله،مرحله دشواری خواهد بود.

آمارهای مهم برای طلا و دلار

بر اساس خبرنگاران، سی ان ان در گزارشی نوشت، اقتصاد آمریکا از رکود ویرانگر سال گذشته مسیری طولانی را طی کرده است. اما بازگشت به حالت عادی ممکن نیست.

شاخص بازگشت به حالت عادی ایجاد شده از طریق CNN Business و Moodys Analytics از 18 ژوئن(28 خرداد) 93 درصد است ، که بالاترین مقدار خود در دوره همه گیری است.

این شاخص از 37 شاخص ملی و هفت شاخص دولتی تشکیل شده است که معیارهایی مانند اعتبار مصرف کننده ، ادعاهای بیکاری ، اعلان شغل ، سفرهای هوایی داخلی و اشغال هتل ها را ردیابی می کند.

آخرین مطالعه نشان می دهد که آمریکا در حال نزدیک شدن به شرایط عادی است ، اما آخرین مرحله سخت خواهد بود. اگرچه استان های مختلف محدودیت های دوران همه گیری را برطرف کرده اند ، زندگی مانند گذشته به طور کامل از سر گرفته نشده است.

در حقیقت ، همه گیری ممکن است برخی از اصول اقتصادی را از جهاتی تغییر داده باشد که بدان معنی است که هرگز به حالت عادی برنشود.

هفته برای دلار:

PMI (شاخص مدیران خرید)های بخش خصوصی برای ماه ژوئن (خرداد) روز چهارشنبه سرانجام پیدا می کند. انتظار داشته باشید که PMI خدمات محرک اصلی باشد. تمرکز روز پنج شنبه به سمت سفارشات کالاهای با دوام اصلی و مطالبات بیکار تغییر خواهد کرد.

در سرانجام هفته ، و تعداد شخصی هزینه ها را جمع می کند. سایر آمارها شامل شماره های تولید ناخالص داخلی نهایی سه ماهه اول ، سفارشات کالاهای بادوام و ارقام نهایی مصرف کننده است. با این وجود اینها باید تأثیر خاموش بر دلار داشته باشند.

در جبهه سیاست های پولی ، اعلام جایگاه فدرال رزرو پاول روز سه شنبه مورد توجه قرار می گیرد. گفتگوی اعضای FOMC هم در هفته نیاز به نظارت دارد. در هفته ، دلار با افزایش 2.32 درصدی به 92.225 رسید.

هفته برای یورو:

در جبهه داده های اقتصادی یک هفته شلوغی خواهد بود. در اوایل هفته ، آمار اطمینان مصرف کننده برای منطقه یورو در روز سه شنبه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

توجه بازار سپس به PMI های بخش خصوصی مقدماتی فرانسه ، آلمان و منطقه یورو منتهی می شود که روز چهارشنبه سرانجام پیدا می کند.به آمارهای زیاد علاقه داشته باشید. با این حال ، در پی برخی از آمارهای ضعیف از آلمان ، PMI تولید آلمان احتمالاً تأثیر بیشتری در روز خواهد داشت.

در به جای مانده هفته ، اقتصاد آلمان همچنان در کانون توجه است.آمار اعتماد به نفس مشتری در روزهای پنجشنبه و جمعه اعلام می شود.

از بانک مرکزی اروپا ، رئیس بانک اروپا، لاگارد قرار است روز دوشنبه صحبت کند ، و بولتن اقتصادی بانک مرکزی اروپا روز پنجشنبه منتشر می شود. هر دو EUR با جهت در هفته را ارائه می دهند. یورو هفته با افت 2.50 درصدی به 1.1863 دلار رسید.

هفته برای طلا:

فضای طلا در حالیکه این فلز گرانبها 100 دلار با توجه به قضاوت فدرال رزرو ریخت ، به نظر می رسد این هفته فرایند خود را تغییر دهد. سرمایه گذاران اکنون مشغول تلاش برای ارزیابی مجدد ارزش منصفانه طلا هستند ، در حالی که معاملات آینده طلای آگوست (شهریور) در آخرین معاملات 1،771.10 دلار معامله شد و بیش از 5 درصد در هفته سقوط کرد.

کوین گرادی ، رئیس Phoenix Futures and Options LLC به کیتکو نیوز گفت: طلا می تواند هفته آینده کمی افزایش یابد. باید ارزش عادلانه خود را پیدا کند. با هر آنچه که من دیده ام ، 1950 تا 2000 دلار ارزش عادلانه ای ندارد. اما فکر نمی کنم 1600 دلار هم ارزش منصفانه داشته باشد. هفته آینده ، طلا در پی جایگاه خود خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1666

به "آمارهای مهم برای طلا و دلار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمارهای مهم برای طلا و دلار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید