استقبال خطرناک و چندهزار نفری از یک قهرمان ، یک مسابقه خطرناک در روسیه

به گزارش مجله افتخار، آخرین اخبار دنیا ورزش را اینجا در خبرنگاران بخوانید.

استقبال خطرناک و چندهزار نفری از یک قهرمان ، یک مسابقه خطرناک در روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران ، آنچه در ادامه می آید مروری بر آخرین اخبار دنیا ورزش در رسانه های مختلف دنیا است:

*دو شرکت نماینده کرونایی در رقابت های سورتمه سواری آلاسکا باعث واکنش های شدید مقامات محلی شدند. هر ساله در آلاسکا رقابت های متعدد سورتمه سواری با سگ در آلاسکای آمریکا انجام می گردد. اما اخیرا یکی از این رقابت ها به شدت با انتقاد روبرو شده چرا که دو شرکت نماینده کرونایی در این رویداد شرکت کردند. مسئولان نهاد فرمانداری آلاسکا به سرعت به این قضیه وارد کردند و جرایم سنگینی برای مسئولان برگزاری مسابقه در نظر گرفتند.

*مسابقات آزمایشی و جام دنیای ژیمناستیک که قرار بود با حضور ورزشکاران خارجی به میزبانی توکیو برگزار گردد، لغو شد. محدودیت سفر ورزشکاران خارجی به این رقابت ها باعث این تصمیم شده است.

*در مالاخووکای روسیه رقابت هایی خطرناک در حال برگزاری است. این رقابت های زمستانی چند مرحله دارد، ابتدا شرکت نمایندگان روی برف می دوند، سپس مسافتی را اسکی می نمایند و در نهایت در یک دریاچه نیمه یخ زده شنا می نمایند. این رقابت ها برای افرادی که بدنشان عادت به دمای پایین ندارد بسیار خطرناک است و در موارد متعددی باعث ایست قلبی می گردد.

*مسئولان برگزاری رقابت های المپیک در نهایت تصمیم گرفتند مراسم حمل مشعل المپیک را که از شهر فوکوشیما شروع می شوند بدون حضور تماشاگران برگزار نمایند. این تصمیم برای جلوگیری از شیوع ویروس کروناست.

*استقبال چندهزار نفری از نواک جوکوویچ در کشورش صربستان چشم ها را خیره کرد. هزاران نفر ضمن استقبال از مرد شماره یک تنیس دنیا که به تازگی قهرمان تنیس اوپن استرالیا شده مراسم آتش بازی راه انداختند. تلویزیون صربستان این مراسم را به دلیل همه گیری کرونا یک فاجعه قلمداد کرد.

*فرزند رییس جمهور بلاروس یعنی ویکتور لوکاشنکوف از سوی کمیته بین المللی المپیک به عنوان رییس کمیته بین المللی بلاروس به رسمیت شناخته نشد. در واقع صلاحیت پسر رییس جمهور بلاروس رد شده است. او همچنین حق سفر به المپیک 2021 را هم ندارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1529

به "استقبال خطرناک و چندهزار نفری از یک قهرمان ، یک مسابقه خطرناک در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال خطرناک و چندهزار نفری از یک قهرمان ، یک مسابقه خطرناک در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید