افزایش اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی

به گزارش مجله افتخار، مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی آخرین شرایط پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی را اعلام و از افزایش اعتبار دفترچه های درمانی اطلاع داد.

افزایش اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر شهرام غفاری، در این باره اظهار کرد: پرداخت مطالبات همیشه یک دغدغه جدی برای سازمان و مراکز طرف قرارداد بوده است.

وی افزود: مطالبات بخش خصوصی را تا مرداد پرداخت نموده ایم و شهریور و مهر ماه باقی مانده است. حدود 720 میلیارد تومان برای مطالبات بخش خصوصی در ماه مرداد پرداخت شده است و در این بخش عقب ماندگی نداریم؛ چون هنوز مطالبات ماه مهرشان هم برای ما ارسال نشده است.

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه شرایط بخش خصوصی بسیار خوب است و خوشحالیم که این شرایط پیش آمده گفت: از مسئولین سازمان که در سطح بالاتر برای تجهیز منابع کوشش می نمایند به سهم خودم سپاسگزارم. اعتبار دفترچه بیمه شدگان نیز افزایش پیدا نموده و با اقبال بخش خصوصی روبه رو هستیم. درگذشته تمایل به لغو قرارداد بیشتر بود ولی اکنون تمایل به عقد قرارداد بیشتر است.

دکترغفاری ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، سازمان توانسته است به گردش اقتصادی بخش خصوصی در نظام سلامت یاری کند.

وی درباره مطالبات مراکز درمانی در بخش دانشگاهی نیز گفت: مطالبات بخش دانشگاهی نیز ماهانه حدود 700 میلیارد تومان است؛ به جز فروردین که مبلغش به علت تعطیلی ها کمتر است.

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی افزود: مطالبات بخش دانشگاهی تا آخر خرداد به طور کامل تسویه شده و تا 60 درصد مطالبات تیر، مرداد و شهریور را هم دریافت نموده اند. عقب ماندگی در این بخش نداریم و یک ماه هم جلوتر هستیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1243

به "افزایش اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید