بازدید دکتر مونسان از غرفه صندوق احیا در یازدهمین نمایشگاه گردشگری

به گزارش مجله افتخار، علی اصغر مونسان در جریان حضور در سالن 35 ضمن بازدید از آخرین مزایده های صندوق احیای با بناهای این صندوق که در نمایشگاه شرکت داشته اند بیشتر آشنا شد و در خصوص چگونگی بهره برداری از این بناها و وضعیت کنونی آن ها سوالاتی را مطرح نمود.

بازدید دکتر مونسان از غرفه صندوق احیا در یازدهمین نمایشگاه گردشگری

او اضافه نمود: بهره برداری از بناهای احیاء شده، با رعایت استاندارد های این حوزه می تواند اقدام اثر بخشی برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران داخلی و خارجی باشد و به همین دلیل برگزاری رویداد های فرهنگی متناسب با ویژگی های هر بنا نیز می تواند به بهره وری هر چه بیشتر این بناهای تاریخی یاری شایان توجهی کند.

صندوق احیاء با حضور پنج بهره بردار خود در بخش مرکزی سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته حضور یافته است.

هتل لاله یزد، باغ نمیر تفت یزد، سعد السلطنه قزوین، هتل آپادانای مرودشت شیراز و کاروانسرای دهنمک استان سمنان از جمله بناهای در حال بهره برداری صندوق احیاء هستند که با شرکت در نمایشگاه گردشگری دستاورد ها و اقدامات خود در راستای توسعه گردشگری وارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی را در معرض دید عموم قرار می دهند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی و صنایع وابسته 23 الی 26 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه تهران در حال برگزاری است و نمایشگاه سال جاری با شعار گردشگری و تحول دیجیتال برپا شده است.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 153

به "بازدید دکتر مونسان از غرفه صندوق احیا در یازدهمین نمایشگاه گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید دکتر مونسان از غرفه صندوق احیا در یازدهمین نمایشگاه گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید