بانوان شهریاری در آزمون عملی آتش نشانی استان تهران شرکت کردند

به گزارش مجله افتخار، تهران (پانا) - رئیس گروه اداری و استخدامی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران از شرکت بانوان شهریاری برای کسب 9 پست ایستگاه آتش نشانی ویژه بانوان در آزمون عملی آتش نشانی شرکت کردند.

بانوان شهریاری در آزمون عملی آتش نشانی استان تهران شرکت کردند

به گزارش مهر، محمد ابراهیمیان روشن، ظهر جمعه در حاشیه بازدید از آزمون عملی جذب نیروی انسانی برای مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های استان تهران که با حضور علیرضا طاهری نسب، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران انجام شد در جمع خبرنگاران گفت: مجری برگزاری این دوره از آزمون های علمی و عملی پذیرش کارکنان در مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان تهران (به جز شهر تهران) جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی است، که با حضور نمایندگانی از ادارات کل حراست، عملکرد مدیریت، بازرسی و امور حقوقی و امور شهری و شوراهای استانداری مورد نظارت قرار می گیرد.

ابراهیمیان روشن افزود: در این آزمون تعداد 68 نفر از متقاضیان مشاغل آتش نشانی برای 13 شهرداری از مجموع شهرداری های شهرستان های تابعه استان تهران مورد آزمایش آمادگی جسمانی قرار خواهند گرفت، که از این تعداد 51 نفر آقا و 17 نفر نیز خانم هستند، و در صورت قبولی به صورت پیمانی به کار گرفته خواهند شد.

رئیس گروه اداری و استخدامی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران در ادامه عنوان داشت: بانوان شرکت کننده در آزمون امروز برای کسب 9 پست ایستگاه آتش نشانی ویژه بانوان شهرداری شهریار به رقابت پرداخته اند، و در صورت قبولی این بانوان، شهریار اولین شهر در استان تهران خواهد بود که بانوانی آتش نشان را به خود خواهد دید.

بر اساس این گزارش آزمون عملی جذب نیروی انسانی برای مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های استان تهران در مرحله تکمیل ظرفیت از صبح امروز، جمعه نهم آبان ماه، در محل دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1232

به "بانوان شهریاری در آزمون عملی آتش نشانی استان تهران شرکت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوان شهریاری در آزمون عملی آتش نشانی استان تهران شرکت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید