برگزاری دوره آموزش دوچرخه سواری به زنان

به گزارش مجله افتخار، زینب عبادی از آغاز دوره جدید تخصصی-مهارتی دوچرخه سواری ویژه کارکنان خانم شهرداری منطقه 12 خبر داد.

برگزاری دوره آموزش دوچرخه سواری به زنان

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 12، زینب عبادی، معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: معاونت حمل ونقل و ترافیک منطقه، اولین دوره آموزش تخصصی دوچرخه سواری را با همکاری اداره امور بانوان منطقه در بوستان ترافیک برگزار کرده است.

او هدف از برگزاری این دوره را ترویج استفاده از دوچرخه در سفرهای درون شهری دانست و دراین باره توضیح داد: دوره تخصصی-مهارتی دوچرخه سواری شهری که به صورت رایگان صورت می گیرد، در دو بخش تئوری و عملی ویژه کارکنان خانم شهرداری منطقه 12 برگزار می شود که با توجه به سطح متقاضیان، شامل 2 جلسه تئوری و 4 جلسه عملی خواهد بود.

عبادی با اشاره به ضرورت ایجاد فرصت برابر در منطقه برای همه شهروندان، آغاز اولین دوره تخصصی آموزش دوچرخه سواری برای بانوان را گامی هرچند کوچک، اما مؤثر در این حوزه برشمرد و ادامه داد: در این دوره آموزشی، به جز بانوان همکار شاغل در شهرداری منطقه، تعدادی از بانوان ساکن منطقه نیز حضور دارند.

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه 12 ضمن ابراز امیدواری از اینکه با افزایش اقدامات کوچک، نتایج بزرگی در توسعه دوچرخه به عنوان یک شیوه حمل ونقل پاک در سطح منطقه و جامعه حاصل آید، ادامه داد: توجه به دوچرخه سواری در این دوره از مدیریت شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چراکه برای تحقق شعار تهران؛ شهری برای همه و پیاده محورکردن شهر، یکی از اصلی ترین اقدامات در حوزه حمل ونقل و ترافیک، روی آوردن به دوچرخه سواری است.

دوره تخصصی-مهارتی دوچرخه سواری یادشده در بوستان ترافیک منطقه 12 به نشانی: نرسیده به میدان شوش، جنب بوستان زندگی، خیابان رهکوی، کوچه بوربور، به شماره تماس 96028499 برگزار می شود که این دوره ها از 23 مهرماه آغاز شده و تا 12 آذر ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1258

به "برگزاری دوره آموزش دوچرخه سواری به زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزش دوچرخه سواری به زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید