برگزاری شب فرهنگی خراسان رضوی در جشنواره ملی چهارسوق در برج میلاد

به گزارش مجله افتخار، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از برگزاری شب فرهنگی خراسان رضوی در جشنواره گردشگری چهارسوق برج میلاد تهران اطلاع داد.

برگزاری شب فرهنگی خراسان رضوی در جشنواره ملی چهارسوق در برج میلاد

به گزارش مجله افتخار به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی این استان، آدینه 29 تیر در جلسه شورا سیاست گذاری رویدادهای فرهنگی و نمایشگاه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با اعلام این خبرافزود: برنامه و رویدادهای مهم فرهنگی گردشگری در تابستان برنامه ریزی شده است که اولین برنامه برگزاری شب فرهنگی خراسان رضوی در برج میلاد تهران است.

او گفت: این برنامه سوم مرداد هم زمان و به مناسبت سالروز ولادت حضرت رضا(ع) برگزارخواهدشد وهنرمندان خراسانی با حضور در این مراسم پیغام آورامام مهربانی ها برای گردشگران, مردم تهران و خراسانیهای مقیم مرکز خواهند بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تاکید نمود: افراد پیشکسوت درشب فرهنگی خراسان رضوی در تهران حضور خواهند یافت، چون این افرادی آئینه ای از فرهنگ و هنرصنایع دستی خراسان رضوی خواهند بود به همین دلیل افراد پیشکسوت ودهنرمندان هنرهایی آیینی استان در برنامه حضور خواهند داشت.

مکرمی فر اظهار کرد: علاوه بر برنامه ها فرهنگی و هنری ، ورکشاپ صنایع دستی و... نیز در برنامه های شب فرهنگی خراسان رضوی در تهران قرار گرفته است.

جشنواره ملی گردشگری چهارسوق از 22 تیرماه تا26 شهریور ماه برگزار می گردد که سوم مرداد ماه هم زمان با ولادت امام رضا (ع) از ساعت 21 تا 24 در برج میلاد تهران جشن فرهنگی استان خراسان رضوی برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 315

به "برگزاری شب فرهنگی خراسان رضوی در جشنواره ملی چهارسوق در برج میلاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری شب فرهنگی خراسان رضوی در جشنواره ملی چهارسوق در برج میلاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید