برترین کلینیک کاشت مو ایران به وسیله انجمن پیوند مو انتخاب شد

به گزارش مجله افتخار، امروزه کاشت مو به اسم قطعی ترین و دائمی ترین راه چاره معضل طاسی سر و یا کم پشت بودن مو به وسیله کلینیک های پوست و مو در سراسر جهان انجام می گردد. در ایران هم با توجه به وجود پزشکان متخصص در این زمینه و بعلاوه پیشرفت هایی که از نشر علم و تکنولوژی در کشور به وجود آمده است عمل کاشت مو یا پیوند مو با استفاده از متد های روز جهان جهت برطرف مسائل متقاضیان داخل کشور انجام می گیرد به طوری که کشور ایران به اسم یکی از بهترین کشور ها در این زمینه شناخته می گردد.

برترین کلینیک کاشت مو ایران به وسیله انجمن پیوند مو انتخاب شد

با توجه به این امر و وجود چندین پزشک متخصص و کلینیک معتبر در سطح کشور رقابت تنگاتنگی به منظور ارائه بهترین درمان های کاشت مو در ایران به وجود آمده است که این موضوع سبب بهبود و ارتقای علم و تکنولوژی شده است. به همین علت جهت رتبه بندی کلینیک های کاشت مو ، انجمن پیوند موی ایران تصمیم بر آنالیز تخصصی کلینیک ها و رتبه بندی آن ها با توجه به مقدار رضایت مشتریان و نظرسنجی از متخصصین کشور کرده است تا با انجام این کار هر ساله بهترین کلینیک کاشت مو را از همه نظر انتخاب کنند.

تهران بیوتی سنتر بهترین کلینیک کاشت مو و ابرو به انتخاب انجمن پیوند مو

اعلام بهترین کلینیک کاشت مو از طریق انجمن پیوند موی ایران بدین منظور صورت می گیرد که با استفاده از جمع بندی های لازم، متقاضیان انجام کاشت مو را در جهت انتخاب مناسب هدایت نماید. با توجه به گزارش های زیر نظر این انجمن که در سال 99 تهیه شده است ، کلینیک درمانی پوست و مو تهران بیوتی سنتر به اسم بهترین مرکز کاشت موی ایران در سال 1399 انتخاب شد.

انواع متد های کاشت مو

این نکته را باید در نظر گرفت که بهره گیری از کادر درمانی مجرب و متخصص و با تجربه بالا در زمینه کاشت مو و بعلاوه انجام کاشت مو با بالاترین مقدار تراکم بر اساس بانک مو ، کسب بالاترین مقدار رضایت از طریق متقاضیان از جمله مهم ترین دلایل پیروزیت مجموعه عظیم درمانی تهران بیوتی سنتر می باشد. انجام چنین تحقیقات و نظر سنجی هایی قطعا سبب ایجاد فضای رقابتی مثبت در میان مراکز پیوند مو می شود که نتیجه نهایی آن افزایش و بهبود کیفی درمان کاشت مو در کشور عزیزمان می شود.

انواع متد های کاشت مو در کلینیک های پیوند مو:

به طور کلی کاشت مو در جهان با سه تکنیک FIT , FUT , DHI انجام می شود. که روش های معتبر و مورد تایید جامعه جهانی می باشد. و نتایج قابل قبولی با این تکنیک ها شاهد بوده ایم.

  • کاشت مو به روش FUT
  • کاشت مو به روش FIT
  • کاشت مو به روش DHI

البته دیگر روش های کاشت مو در بعضی از کلینیک ها انجام می شود که ممکن است با توجه به معتبر نبودن و عدم وجود گزارشات دقیق علمی در رابطه با آنها و عمومی نبودن آن ها کمتر مورد توجه قرار گرفته باشند و تاییدی بر صحت نتایج آنها وجود نداشته باشد. کاشت مو به روش FIT و FUT یکی از قدیمی ترین روش های کاشت مو می باشند که امروزه در تمامی کلینیک های تخصصی پوست و مو و دارای مجوز انجام می شود و از پیروز ترین و بهترین تکنیک های کاشت مو می باشند.

کاشت مو به روش FIT مورد استفاده ترین روش کاشت مو می باشد و این روش به علت اثر بخشی بهتر و از آن مهمتر کم عارضه بودن محبوب ترین متد کاشت موی طبیعی می باشد. امروزه این روش شاهد پیشرفت ها در ترکیب با سایر روش ها شده است که انجام آن از طریق میکرومتر های اتوماتیک بوده که این کار سبب کمترین مقدار آسیب به فولیکول مو می شود.

کاشت مو به روش DHI

یکی جدیدترین روش های کاشت مو که در سرتاسر جهان به علت نتیجه نهایی مطلوب و کم عارضه ، مورد استقبال قرار گرفته است کاشت مو به روش DHI می باشد. در این روش به مانند تکنیک FIT استفاده از میکومترهای بسیار دقیق جهت برداشت گرافت مو ، عدم آسیب به گرافت ها ، سرعت بالای برداشت مو که چیزی در حدود 4 برابر سریع تر از سایر روش ها می باشد ، نتیجه نهایی مطلوب و… اشاره نمود. و تفاوت این تکنیک با تکنیک FIT در نوع کاشت با پانچ ایمپلنتر است که البته هنوز در نتیجه تفاوت های محسوسی مشاهده نشده و بیشتر برای راحتی متخصص کاشت مو می باشد و به علت هزینه بر بودن این تکنیک از این روش کمتر استفاده می شود.

کاشت مو به روش FUT

روش کاشت مو ایده آل چگونه انتخاب می شود؟

اصلی ترین سوال درباره انتخاب بهترین روش کاشت مو در بین متقاضیان پیوند مو این موضوع می باشد. باید گفت که انتخاب روش کاشت مو می بایست طی آزمایش های مورد نظر موی هر فرد و بر اساس بانک موی فرد انتخاب شود. پزشک متخصص با آنالیز تمامی آزمایش ها و بعلاوه مشورت با متقاضی عمل پیوند مو ، بهترین روش کاشت را برای فرد انتخاب و با استفاده از آن اقدام به درمان کم پشتی مو می کند. البته همانطور که گفته شد انتخاب روش درمانی بر عهده پزشک متخصص می باشد و تخصص او در زمینه پوست و مو از اهمیت بالایی برای انجام مراحل درمانی برخوردار است.

بهترین کلینیک کاشت مو در ایران

توجه به نکاتی که گفته شد قطعا می توان راهگشای متقاضیان برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو باشد. استفاده از متد ها و تکنولوژی های روز جهان در کنار بهره گیری از پزشکان متخصص و کادر مجرب کلینیک همگی جز موارد مهم یک کلینیک کاشت مو معتبر می باشد. نکات دیگری که در انتخاب کلینیک مناسب می توان به متقاضیان یاری نماید روش های انحصاری مورد استفاده در این کلینیک ها ، بدست آوردن اطلاعات و نتیجه کاشت مو افرادی که در گذشته این کار را در کلینیک مورد نظر شما انجام داده اند و بعلاوه استفاده از بهترین و بروزترین دستگاه ها و تکنولوژی ها در کلینیک از عواملی هستند که می تواند شما را در زمینه انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو هدایت نماید.

انجمن پیوند موی ایران هر ساله با تحقیقاتی که در زمینه مراکز و کلینیک های کاشت مو انجام می دهد ، بهترین کلینیک های کاشت مو را رتبه بندی می کند که این کار می تواند در انتخاب کلینیک ایده آل موثر باشد. با توجه به تحقیقات انجام شده و بر اساس گزارشات انجمن پیوند موی ایران ، کلینیک تهران بیوتی پیروز به کسب اسم بهترین کلینیک کاشت مو در سال 99 شد که با توجه به سوابق درخشان این کلینیک و بهره گیری از کادر مجرب ، انتخاب این مرکز به منظور انجام کاشت مو جز بهترین گزینه ها محسوب می شود.

تلفن تماس: 021-88102747 ، 021-88102746

برای تماشا نمونه کارهای فوق العاده مجموعه تهران بیوتی سنتر به روی لینک زیر کلیک کنید:

https://instagram.com/tehran-beautycenter?utm-medium=copy-link

منبع: هفت گنج
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1725

به "برترین کلینیک کاشت مو ایران به وسیله انجمن پیوند مو انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین کلینیک کاشت مو ایران به وسیله انجمن پیوند مو انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید