تقدیر مدیرکل دفتر امور پایگاه های میراث جهانی از شهرداری و شورای اسلامی خواف و نشتیفان

به گزارش مجله افتخار، مدیرکل دفتر امور پایگاه های میراث جهانی سازمان میراث فرهنگی از شهرداری و شورای اسلامی خواف و نشتیفان در مورد اجرای پروژهای عمرانی، اجرایی و فرهنگی با موضوع آسبادها با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر مدیرکل دفتر امور پایگاه های میراث جهانی از شهرداری و شورای اسلامی خواف و نشتیفان

به گزارش مجله افتخار به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، محمود باعقیده مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواف امروز 28 مهر در این باره گفت: در این سفر علاوه بر فرهاد عزیزی مدیرکل دفتر امور پایگاههای میراث جهانی میراث فرهنگی کشور ، محمد رکنی مدیر پایگاه آسبادهای ایران وهمچنین محمود طغرایی مدیر پایگاه بندیان درگز حضور داشتند که از مهمترین اقدامات انجام شده در مورد مرمت و سامان دهی آسبادها بازدید به عمل آمد.

باعقیده اضافه نمود: از آنجایی که در سال گذشت همکاری و مشارکت تنگاتنگی بین میراث فرهنگی با شهرداری های خواف ونشتیفان انجام شده بود از هادی مکاری شهردار نشتیفان و عبدالرحمن خجسته شهردار خواف وهمچنین اعضاءشورای این دو شهر تقدیر وتشکر شد.

در بخشی از این تقدیر نامه آمده است: کوشش های متعهدانه ودلسوزانه جنابعالی در حفاظت، نگهداری ومعرفی ارزش های منحصر به فرد آسبادهای استان خراسان رضوی که بخش مهمی از فرهنگ وتمدن این مرزو بوم می باشد گویای شایستگی های شما ودر خور تحسین و قدردانی است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 272

به "تقدیر مدیرکل دفتر امور پایگاه های میراث جهانی از شهرداری و شورای اسلامی خواف و نشتیفان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر مدیرکل دفتر امور پایگاه های میراث جهانی از شهرداری و شورای اسلامی خواف و نشتیفان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید