تماشاگران آذرخش به بازیکنان ما سیلی و سنگ زدند

به گزارش مجله افتخار، تیم فوتسال گیتی پسند روز گذشته در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال پیروز شد در بندرعباس تیم آذرخش را با نتیجه 5 بر 2 شکست بدهد.

تماشاگران آذرخش به بازیکنان ما سیلی و سنگ زدند

همه جوره از تیمم راضی هستم

حمید بی غم سرمربی گیتی پسند در مورد این مسابقه به مجله افتخار، گفت: بازی با آذرخش بخصوص در بندرعباس همواره سخت است. خوشحالم که بازیکنان بزگ ما هم خوب کوشش کردند و فقط اسمشان در زمین نبود. کنترل این مسابقه در دست ما بود و همه جوره از برنامه های فنی تیم و عملکرد بازیکنان راضی هستم.

به بازیکنان ما سنگ و سیلی زدند

وی با گلایه از تعدادی از تماشاگران آذرخش و ناامن بودن سالن بازی تاکید نمود: بندرعباس همواره تماشاگران خونگرمی دارد ولی متاسفانه اینبار پشت نیمکت ما چند تماشاگر حضور داشتند که تیم ما را اذیت کردند. آنها داخل زمین و به سمت ما بطری آب پرتاب کردند. به خاطر نزدیک بودن نیمکت و سکوها، به یکی از بازیکنان گیتی پسند سیلی زدند. حتی به سمت محمد کشاورز کاپیتان تیم ما هم سنگ پرتاب کردند.

اتفاقی می افتاد چه کسی جوابگو بود؟

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند ادامه داد: متاسفانه در سالن هم فقط دو یا سه سرباز ساده نیروی انتظامی حضور داشتند. اگر خدایی نانموده اتفاقی می افتاد چه کسی جوابگو بود؟ حتما باید اول اتفاقی رخ بدهد و بعد به فکر باشیم؟

نتوانستم از دو بازیکنم استفاده کنم

بی غم یادآور شد: این تعداد از تماشاگران آذرخش را هرکسی که به بندرعباس رفته باشد می شناسد. آنها حرف های رکیکی به بازیکنانمان می زدند و همانطور که گفتم به نفرات تیم ما سیلی و پشت گردنی می زدند. به خاطر همین شرایط اصلا نتوانستم از دو بازیکن تیمم استفاده کنم چون تمرکز نداشتند. امیدوارم تیم خوب آذرخش به فکر این مسائل هم باشد.

بازی باید نیمه تمام می ماند

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در پاسخ به این سئوال که واکنش ناظر مسابقه به این اتفاقات چه بود؟ توضیح داد: ناظر می خواست دو، سه بار این اتفاقات را مدیریت کند ولی با او هم برخورد کردند. به نظرم فقط مدیریت شد که بازی تمام گردد ولی این مسابقه باید از یک جایی قطع می شد و اجازه نمی دادند به سرانجام برسد.

در گیتی پسند همه یکدل هستند

بی غم در ادامه صحبت هایش با مجله افتخار، با بیان اینکه از عملکرد تیمش راضی است، یادآور شد: خدا را شکر در باشگاه همه یکدل و متحد جلو می رویم. همه دارند یاری می نمایند و حتی خارج از توضیح وظایف در حال خدمت به گیتی پسند هستند.

احمدی در کمیته استیناف از خودش دفاع نموده است

سرمربی گیتی پسند در مورد شرایط محرومیت حمید احمدی بازیکن گیتی پسند از سوی فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: احمدی در کمیته استیناف هم از خودش دفاع نموده است و منتظریم تا پاسخ نهایی را به ما بدهند.

دروازه بان برزیلی ما فوق العاده است

بی غم در سرانجام با اشاره به عملکرد الکس فالکُن دروازه بان برزیلی گیتی پسند، گفت: الکس واقعا هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی فوق العاده است. فکر می کنم دروازه بان های جوان ما می توانند چیزهای زیادی از او یاد بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 564

به "تماشاگران آذرخش به بازیکنان ما سیلی و سنگ زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاگران آذرخش به بازیکنان ما سیلی و سنگ زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید