جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست

در انتها رقابت های روز نخست مسابقات جام جهانی پومسه در چین، پومسه روهای ایران پیروز به کسب چهار مدال شدند.

جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات پومسه جام جهانی 2019 از امروز (پنجشنبه) با حضور 287 پومسه رو در ووشی چین آغاز شد و فردا به انتها می رسد.

در این بخش سیده معصومه حسینی، یاسمن فرخی، امیرسام درخشنده، محمدمهدی کرمی، سینا قزل احمد و محمدامین گماریان کنندگان ایران بودند که در انتها رقابت های روز نخست پیروز به کسب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 40 سال گروه زنان، سیده معصومه حسینی پیروز به کسب مدال طلا شد و کنندگان آمریکا و چین تایپه به ترتیب عنوان دوم و سومی را کسب کردند. در بخش پیر این رده سنی نیز کنندگان ایران (حسینی و قزل احمد) عنوان قهرمانی را کسب کردند و آمریکا نایب قهرمان شد و کانادا عنوان سومی را کسب کرد.

در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 40 سال گروه مردان، سینا قزل احمد به مدال نقره رسید و پومسه رو آمریکا قهرمان شد. در بخش پیر رده سنی نوجوانان نیز پومسه روهای ایران (کرمی - فرخی) توانستند مدال برنز کسب کنند. کننده تایلند بر سکوی قهرمانی ایستاد، ویتنام نایب قهرمان شد و چین تایپه نیز به صورت مشترک با ایران سوم شد.

فردا (جمعه) رقابت های پومسه ابداعی برگزار می شود که محمد امین گماریان کننده کشورمان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 301

به "جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید