جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست

به گزارش مجله افتخار، در انتها رقابت های روز نخست مسابقات جام جهانی پومسه در چین، پومسه روهای ایران پیروز به کسب چهار مدال شدند.

جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست

به گزارش مجله افتخار و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات پومسه جام جهانی 2019 از امروز (پنجشنبه) با حضور 287 پومسه رو در ووشی چین آغاز شد و فردا به انتها می رسد.

در این بخش سیده معصومه حسینی، یاسمن فرخی، امیرسام درخشنده، محمدمهدی کرمی، سینا قزل احمد و محمدامین گماریان کنندگان ایران بودند که در انتها رقابت های روز نخست پیروز به کسب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 40 سال گروه زنان، سیده معصومه حسینی پیروز به کسب مدال طلا شد و کنندگان آمریکا و چین تایپه به ترتیب عنوان دوم و سومی را کسب کردند. در بخش پیر این رده سنی نیز کنندگان ایران (حسینی و قزل احمد) عنوان قهرمانی را کسب کردند و آمریکا نایب قهرمان شد و کانادا عنوان سومی را کسب کرد.

در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 40 سال گروه مردان، سینا قزل احمد به مدال نقره رسید و پومسه رو آمریکا قهرمان شد. در بخش پیر رده سنی نوجوانان نیز پومسه روهای ایران (کرمی - فرخی) توانستند مدال برنز کسب کنند. کننده تایلند بر سکوی قهرمانی ایستاد، ویتنام نایب قهرمان شد و چین تایپه نیز به صورت مشترک با ایران سوم شد.

فردا (جمعه) رقابت های پومسه ابداعی برگزار می شود که محمد امین گماریان کننده کشورمان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 301

به "جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی پومسه، 2 طلا، یک نقره و یک برنز برای ایران در روز نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید