خبرنگاران یک میلیون ریال ماهانه برای تغذیه بچه ها هرمزگانی پرداخت می گردد

به گزارش مجله افتخار، بندرعباس- خبرنگاران- معاون حمایت وسلامت خانواده کمیته امدادامام خمینی (ره) هرمزگان گفت: ماهانه یک میلیون ریال برای تغذیه بچه ها زیر پنج سال دچار سو تغذیه در استان به صورت کارت اعتباری در اختیار خانواده ها قرار می گیرد.

خبرنگاران یک میلیون ریال ماهانه برای تغذیه بچه ها هرمزگانی پرداخت می گردد

احمد خاتمه روز چهارشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها اضافه کرد: خانواده ها با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد کمیته امداد، اقلام مورداحتیاج غذایی و تائید شده را دریافت می کنند.

وی بیان داشت: بچه ها زیر پنج سال احتیاجمند به حمایت های تغذیه ای از سوی مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شناسایی و به کمیته امداد معرفی شده و پس از آنالیز شرایط مالی و معیشت خانواده، ارائه خدمات حمایتی صورت می پذیرد.

معاون حمایت وسلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: حفظ سلامت خانواده های تحت حمایت این نهاد و همچنین تهیه سبدغذایی و برطرف احتیاجهای تغذیه ای بچه ها زیرپنج سال، یکی از برنامه های مهم حمایتی کمیته امداد است..

خاتمه یادآورشد: کمیته امداد هرمزگان از ابتدای سالجاری تا به امروز 120 میلیارد ریال برای تهیه سبدغذایی 2هزار و 500 کودک احتیاج به تغذیه زیر پنج سال در استان پرداخت نموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1106

به "خبرنگاران یک میلیون ریال ماهانه برای تغذیه بچه ها هرمزگانی پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یک میلیون ریال ماهانه برای تغذیه بچه ها هرمزگانی پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید