سرمربی سابق پرسپولیس علیه تفکرات یحیی؛ ترسو نباش! ، یک بازیکن تیم از حالا اشباع شده است

به گزارش مجله افتخار، سرمربی سابق پرسپولیس می گوید عملکرد سرخپوشان در بعضی از دقایق مقابل مس رفسنجان چنگی به دل نمی زد و بازیکنان این تیم باید بیشتر کوشش نمایند.

سرمربی سابق پرسپولیس علیه تفکرات یحیی؛ ترسو نباش! ، یک بازیکن تیم از حالا اشباع شده است

به گزارش خبرنگاران حمید درخشان درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: پرسپولیس در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد ولی وقتی تیم مس ده نفره شد، به سراغ حفظ نتیجه رفتند. یک بر صفر نتیجه خوبی نیست و هر لحظه ممکن است نتیجه دیگری رقم بخورد.

او ادامه داد: تیمی که 10 نفره شده برایش فرقی ندارد گل های بیشتری بخورد و می آید تا بازی را برگرداند اما پرسپولیس برعکس و محتاطانه بازی کرد و در دقایقی حتی ممکن بود گل بخورد. این برای پرسپولیس که یک نفر بیشتر داشت اصلا خوب نبود و باید خیلی بهتر و با اقتدار تر بازی می کردند.

این پیشکسوت پرسپولیس افزود: به هر حال مهم سه امتیاز بود و تیم در پی حفظ سه امتیاز بود. این حفظ کردن بعضی مواقع صدمه می زند. هیچوقت یک گل حاشیه امنیت خوبی برای تیم نیست. نیمه دوم خیلی محتاط بازی کردند و این می توانست خیلی خطرناک باشد. عملکرد پرسپولیس در نیمه دوم چنگی به دل نزد اما نیمه اول خوب بودند و می توانستند روندشان را ادامه دهند.

او با بیان این که با این روش و این نگاه هر تیمی صدمه می بیند، بیان نمود: ترسو بازی کردن منطق ندارد و باید شهامت بازی کردن داشته باشید. البته شهامت به همراه تفکر مربی می تواند به تیم یاری کند. حریف یک بازیکن کمتر داشت اما ذهنیت ترسو بازی کردن می توانست پرسپولیس را دچار مشکل کند.

درخشان درباره عملکرد مهدی عبدی گفت: به جز صحنه ای که روی او پنالتی شد دیگر کار خاصی نکرد. عبدی به عنوان یک مهاجم باید جای گیری درست داشته باشد تا به او پاس دهند و بتواند خود را صاحب موقعیت کند. عبدی اشباع شده بازی می نماید و این خوب نیست.

او در انتها مطرح کرد: پرسپولیس در شرایط بدی نیست اما تیمی که برای قهرمانی بازی می نماید خیلی بهتر از این ها باید وارد زمین گردد. پرسپولیس با چند امتیاز اختلاف در صدر جدول بود و آن را از دست داد و حالا باید با کوشش بیشتر به صدر جدول برگردد اما این مساله در تیم وجود ندارد. اتفاق و شانس هم دخیل است اما اساسی تر این است که تفکر خوبی برای برنده شدن داشته باشید. باید کوشش کنید و در کنارش ممکن است شانس هم یاری کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1402 بروزرسانی: 12 فروردین 1402 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 2181

به "سرمربی سابق پرسپولیس علیه تفکرات یحیی؛ ترسو نباش! ، یک بازیکن تیم از حالا اشباع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی سابق پرسپولیس علیه تفکرات یحیی؛ ترسو نباش! ، یک بازیکن تیم از حالا اشباع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید