فرزانه حیدری: می خواهم بهترین بازیکن والیبال نشسته دنیا شوم

به گزارش مجله افتخار، ملی پوش هرمزگانی تیم والیبال نشسته بانوان ایران با بیان اینکه برای کسب مدال طلا در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا کوشش می کنیم، گفت: امیدوارم بتوانیم اول شویم و با دست پر به استان هرمزگان برگردم.

فرزانه حیدری: می خواهم بهترین بازیکن والیبال نشسته دنیا شوم

فرزانه حیدری در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: بنده از شهرستان میناب هستم و مدرک تحصیلی ام کارشناسی تکنولوژی آموزشی است، 7 سال است والیبال نشسته را شروع نموده ام و 4 سال که است آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنم.

وی با اشاره به اینکه به خاطر علاقه زیادی که به ورزش داشتم از بین ورزش ها والیبال نشسته را انتخاب کردم، گفت: از سال 92 به تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشور راه پیدا کردم.

ملی پوش هرمزگانی تیم والیبال نشسته بانوان ایران با بیان اینکه در مسابقات لیگ کشوری و استعدادیابی که صورت گرفت برای اردوی تیم ملی انتخاب شدم، توضیح داد: تاکنون به همراه تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشور به مسابقات بین قاره ای، آسیایی و دنیای راه پیدا نموده ام.

حیدری اضافه نمود: یک هفته است که از مسابقات دنیای بازگشته و هفته دیگر عازم مسابقات پاراآسیایی جاکارتا می شویم.

وی با بیان اینکه تیم والیبال نشسته بانوان ایران در رنکینگ آسیا در رده دوم قرار گرفته است، مطرح کرد: برای اول شدن در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا کوشش می کنیم، امیدوارم بتوانیم اول شویم و با دست پر برگردیم.

ملی پوش هرمزگانی تیم والیبال نشسته بانوان ایران اصلی ترین رقیب این تیم در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را چین مطرح کرد و اضافه نمود: بزرگ ترین هدفم این است که روزی بهترین بازیکن دنیا شوم.

حیدری با اشاره به اینکه مسئولین تا جایی که توانسته اند حمایت نموده اند هرچند کم کاری هایی هم بوده است اما امیدوارم در آینده حمایت های بیشتری از ما صورت بگیرد، بیان نمود: آقای دانشور، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در صورت کسب مقام و افتخار به بنده وعده استخدام داده است که امیدوارم به قولش وفادار باشد.

وی گفت: خیلی ها فکر می نمایند معلولیت به معنی محدودیت است، اما از میان معلولین افراد بسیاری هستند که استعدادهای بسیاری دارند که اگر حمایت شوند پیشرفت زیادی خواهند داشت.

ملی پوش هرمزگانی تیم والیبال نشسته بانوان ایران اظهار کرد: خانواده ام بیشترین حمایت را از من نموده اند و از آن ها تشکر می کنم چراکه در همه شرایط در کنار من بوده اند، از میان مسئولین هم آقای نامجو و شهدادی حمایت های بسیاری را داشته اند.

برای دیدن گزارش ویدئویی خبرنگاران کلیک کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 53

به "فرزانه حیدری: می خواهم بهترین بازیکن والیبال نشسته دنیا شوم" امتیاز دهید

1 کاربر به "فرزانه حیدری: می خواهم بهترین بازیکن والیبال نشسته دنیا شوم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزانه حیدری: می خواهم بهترین بازیکن والیبال نشسته دنیا شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید