مخالفت نمایندگان دموکرات از ایالات چرخشی آمریکا با استیضاح ترامپ

به گزارش مجله افتخار به نقل از پایگاه خبری هیل، به رغم آنکه جمع کثیری از اعضای انجمن حزبی دموکراتها در مجلس نمایندگان آمریکا از استیضاح دونالد ترامپ حمایت می نمایند، دموکراتهای راه یافته از ایالات چرخشی به این مجلس قانونگذاری به شدت در برابر فشارها برای اعلام حمایت از این فرآیند قانونی مقاومت می نمایند.

مخالفت نمایندگان دموکرات از ایالات چرخشی آمریکا با استیضاح ترامپ

حامیان استیضاح ترامپ نمایندگان دموکراتی همچون کانر لامب از ایالت پنسیلوانیا، جاش گاتهایمر از ایالت نیوجرسی، اندی کیم از ایالت نیوجرسی، کالین آلرد از ایالت تگزاس، میکی شریل از ایالت نیوجرسی، و سایر نمایندگان از ایالتهای چرخشی را در مراسم هایی که اواخر هفته گذشته برگزار گردید، تحت فشار گذارده اند؛ اما تاکنون هیچیک از افراد نامبرده از این استیضاح حمایت نکرده اند.

از سوی دیگر، این گروه از مخالفان به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که مخالف این فرآیند قانونی علیه ترامپ است، قدرت بیشتری برای مخالفت بخشیده است. به گفته نانسی پلوسی، اگر حامیان استیضاح نتوانند 218 رأی لازم برای تصویب این طرح را در مجلس نمایندگان کسب نمایند، طرح موضوع استیضاح امری بی فایده خواهد بود؛ به ویژه آنکه در مجلس سنا تصویب این طرح مستلزم کسب 67 رأی موافق خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 322

به "مخالفت نمایندگان دموکرات از ایالات چرخشی آمریکا با استیضاح ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت نمایندگان دموکرات از ایالات چرخشی آمریکا با استیضاح ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید