مربی استقلال: من بی معرفت نیستم

به گزارش مجله افتخار، فراز کمالوند درباره مخالفت باشگاه شاهین بوشهر با جدایی و حضورش در استقلال به عنوان مدیرفنی گفت: در ابتدا باید بگویم بسیار خرسندم که با پیشنهاد همکاری پرافتخارترین تیم آسیا روبرو شدم و باعث افتخارم است که در این تیم عظیم و در کنار طرفداران خوب استقلال کار کنم. از طرفی فرهاد مجیدی رفیق 25 ساله من است و بسیار خرسند می شوم که بتوانم به این اسطوره باشگاه استقلال یاری کنم.

مربی استقلال: من بی معرفت نیستم

وی ادامه داد: به گواهی رسانه های معتبر و مدیران چند باشگاه لیگ فزونی در یکماه گذشته من پیشنهادهایی از چند تیم لیگ فزونی برای سرمربیگری داشتم که به خاطر تعهدم به شاهین بوشهر آنها را نپذیرفتم. بارها با صدای رسا اعلام کردم که اگر باشگاه شاهین و مردم عزیز بوشهر راضی به جدایی ام نباشند، اهل نامردی نیستم و از این تیم جدا نمی شوم و همه شاهد بودند که پای حرفم هم ایستادم.

سرمربی شاهین بوشهر با اشاره به مسائل این تیم از ابتدای لیگ دسته اول فصل جاری گفت: من یک سوال از اعضای هیئت مدیره باشگاه شاهین بوشهر دارم؛ آیا خواسته هایی که در این مدت داشتم را آنها اجابت کردند که حالا می خواهند مرا تحت فشار بگذارند؟ آیا خواسته های من به جز این بود که می خواستم شاهین به عنوان یک تیم ریشه دار در فوتبال سربلند باشد و به عزت برسد؟

وی تاکید نمود: من شهردار محترم و دلسوز بوشهر را به گواه می گیرم و هرآنچه را که ایشان بگوید قبول دارم، تا بحال هم فقط به خاطر ایشان و طرفداران شاهین مانده ام اما تا دلتان بخواهد در این پنج ماه برخی از افراد در کار ما کارشکنی کردند.

کمالوند در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام نمود: در گذشته بارها به اعضای هیئت مدیره باشگاه شاهین و مردم خوب و خونگرم بوشهر ثابت کردم که رفیق نیمه راه نیستم. حتی همین حالا که پرافتخار ترین تیم آسیا به من پیشنهاد همکاری داده نیز اگر احساس کنم آنها رضایت قلبی ندارند، در شاهین می مانم. من دوست ندارم مثل خیلی از همکارانم با دلخوری و ناراحتی یکطرفه قراردادم را فسخ کنم و به تیم دیگری بروم؛ اما مدیران شاهین با مردم روراست باشند.

وی اضافه نمود: دوستان ما در هیئت مدیره باشگاه شاهین با مردم شفاف صحبت نمایند؛ آنها بگویند آیا به وعده هایی که از ابتدای فصل داده بودند، عمل کردند؟ خواهشم از این عزیزان این است که به مردم بگویند من چه چیزهایی خواسته بودم. آیا خواسته هایم جز در راستای تقویت تیم و سربلندی و خوشحالی مردم بوشهر بود؟ آیا جز این بود که می خواستم شاهین را به لیگ برتر برگردانم؟ اگر بی خیال بودم و حرص و جوش تیم را نمی خوردم دلم نمیسوخت.

کمالوند گفت: بار دیگر تاکید می کنم اهل نامردی نیستم و تا راضی نباشند شاهین را رها نمی کنم اما واقعیت این است که مسائل بی شمار است.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: persianproud.ir شناسه مطلب: 1462

به "مربی استقلال: من بی معرفت نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی استقلال: من بی معرفت نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید